Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnak középsuliba...

Hogy viszonyulnak középsuliba a vallási fanatikus osztálytárshoz?

Figyelt kérdés

én egy mélyen vallásos lány vagyok(sokan azt mondják h vallási fanatikus),ezenfelül rendkívül erkölcsös. fiúkkal semmilyen kapcsolatom nem volt a haverin kívül és még egy fiú kezét sem fogtam meg. nem vagyok sem bevállalós sem merész. viszont az a baj velem hogy hirtelen haragú vagyok főleg ha a vallásomról vagy a közösség erkölcséről van szó. ( nem vagyok büszke rá de a régi sulimban megvertem két csajt mert miniszoknyába járkáltak és még volt képük keresztet tenni a nyakukba)nem vagyok keresztény de felháborított a vallásgyalázásuk! ezek ismeretében szerintetek befogadnának?

15/L



2012. júl. 1. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt várod, hogy Téged tartsanak tiszteletben a vallásod miatt, akkor Te is tartsd tiszteletben, ha mások nem úgy gondolkodnak mint Te. Gondolom a miniszoknyás lányok nem bántottak Téged, tehát nem volt jogod megverni őket csak ezért!!!! Ez egyáltalán nem keresztény emberhez méltó viselkedés!
2012. júl. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Bocsánat, most láttam, hogy nem keresztény vagy, de akkor sem volt jogod megverni a lányokat csak azért mert miniszoknyában voltak és kereszt volt a nyakukban! Szóval addig ne várj tiszteletet, amit Te nem tisztelsz másokat!!!
2012. júl. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Organizátor válasza:
100%

Ha Te vagy a hited legelhivatottabb képviselője a környezetedben, akkor nagyon figyelj mindenre amit teszel: a saját vallásod minősíted vele.


Helyes, ha saját hited szerint akarsz élni. Nem helyes, ha bárki mást erre rá akarsz kényszeríteni.

Vagy neked jól esne, ha jönnének az arabok és csak csadorban járhatnál? Vagy jönnének a zsidók, és saját törvényeiket kényszerítenék rád?

A saját életed tartozik rád - és tisztelni fognak, ha a hited alapján élsz. Mások élete nem tartozik rád - és nem fognak befogadni, ha meg akarod mondani másoknak mit csináljanak.


Nem beszélve arról, hogy attól még lehet valaki hívő, ha miniszoknyában jár. Még attól is lehet valaki hívő, ha élvezi az életet - akár a testiséget is. Ezt sose feledd.

Nézz körül, hogy hány olyan ember van, aki ennél sokkal nagyobb bűnöket követ el az egyház mögé bújva.


Ezért kell erősen szétválasztani a hitet, Istent és az egyházat. Az egyházban ugyanolyan emberek mint te vagy én osztják az észt, csak a hatalomért és a pénzért évszázadok óta - persze Isten nevében, hogyne. Ezek a gyarló emberek néha nagyobb bűnöket követnek el mint egy miniszoknya. Lásd a pedofil papokat, vagy pl. azt ahogy a Magyar emberek legszentebb hitét áruba bocsájtották és eladták a fidesznek.

Istenben higgy, ne az egyházban.

És sose akard, hogy más is a Te hited szerint éljen - hadd éljen mindenki a sajátja szerint.

És majd befogadnak.

2012. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én kb. ugyan ijen vagyok csak én kerülöm a verekedést. A vallásosságomat meg nem sokan tudják!
2012. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!