Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Diákok! Ti mit csináltok...

Diákok! Ti mit csináltok egész nap? Barátaitokkal milyen gyakran találkoztok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
23 naponta összejövünk valahol, most pl strandolni voltunk.
2012. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint 2-3 naponta:D
2012. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

4:30kor indulok dolgozni kukoricába délután 15-ig kb. heti 5 napon. Utána pihenek sokat, mert ilyen melegben napon ennyit lehúzni durva. Olvasok, netezek, tvzek. A két szünetnapon (szerda, csüt) pedig a barátomnál vagyok.


19L

2012. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, pont lemaradt a lényeg. Barátokkal 1-2 havonta találkozunk 1x. Ők is dolgoznak, fáradtak és inkább örülnek, ha a párjukkal lehetnek egy kicsit.
2012. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felsőfokú angol nyelvvizsgára készülök, úgyhogy van mit csinálnom. Heti 1x összefutok a barátokkal, hol moziba, hol bowlingozni, hol a strandra megyünk. De inkább a húgommal szoktam a várost járni és eltölteni vele a szabadidőmet. Persze szívesen segítek anyának a házimunkában ;)
2012. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

több baráti társaságom van, és sokszor nem társasággal, hanem csak egy-egy emberrel találkozom, de nagyjából hetente van valami baráti program (mozi, koncert, fagyi, kiülünk valahova beszélgetni, buli, stb.)

a párommal két-három naponta találkozom

ezen kívül tételeket dolgozok ki (emelt töri), német nyelvvizsgára készülök, olvasom a kötelezőimet, takarítok, főzök, két húgommal foglalkozom, stb

17/L

2012. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy jön. egy héten 3x találkozok a barátaimmal. Valamint néha elmegyek papámnak segíteni a munkába, mert nyugdíjas, de nem kap valami sokat és alkalmi munkákat vállal. Holnap pl egy öreg nénihez megyünk. Én hordom a fát ő meg vágja. Nem szeretem ha ilyen melegben egyedűl dolgozik. Amikor itthon vagyok, akkor gépezek, olvasok, kutyátsétáltatok vagy hűsölök.


16/L

2012. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most ez a nyár nagyon lazulós lesz. 10-11 körül kelek, netezek, játszok valamin a gépen, olvasok, filmezek, este 1 körül meg lefekszem. Heti 2-3x meg beülök egy sörre a haverokkal. Meg minden nap játszunk neten keresztül valamit. A nyár második felében esetleg megyek valami diákmelóra, ha találok, bár annyira nem erőltetem, a múlt nyaram nagyon szét volt qrva, akkor szenvedtem ki magamból egy nyelvvizsgát.

19F

2012. júl. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tanulok, sportolok, barátaimmal dumálok, nyelvet tanulok, naplót írok. Heti 2szer am.
2021. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!