Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek 30 éves kor körül...

Szerintetek 30 éves kor körül még van esély arra, hogy az ember igazi barátságot kössön?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés barátom van, és ritkán találkozom velük. Ez olyan rossz így. 28L
2012. júl. 2. 20:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
Miért ne lehetne? Simán.
2012. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogyne!ha van közös pont,az kortól függetlenül összehozza az embereket.
2012. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem van rá esély, miért is ne?
2012. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

csak annyit tudok erre írni:

a nagybátyám kb 45 éves volt, mire megtalálta az igazit, (előtte is voltak kapcsolatai)

már 5 éve házasok:)

szóval van esély, ne aggódj:)

2012. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsó, én barátságról beszélek, nem párkapcsolatról :)
2012. júl. 2. 20:24
 6/12 anonim ***** válasza:
jajj bocsi, nem tudom mi van velem:)
2012. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy van, csak nyitott szemmel járj :)

Én itt a gyakorin is szereztem 2 barátot, mindkettejükkel a kutyás élet hozott össze.

Az egyik lánnyal naponta több levelet is váltunk, találkoztunk is már, de sajnos 70 km-re lakik, így túl gyakran nem lehet. A másik lánnyal (ők még messzebb laknak ugyan, de velük is többször találkoztunk már), együtt megyünk nyaralni 4-en + a kutyák :)

2012. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem kor, hanem nyitottság és hasonlóság kérdése.
2012. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!


Nekem is mindenki azt mondja, hogy nem lehetetlen vállalkozás, de azért úgy tapasztalom, hogy a barátokat sem adják ingyen, s nem is ácsorognak minden utca végén.

Ahogy a mondás tartja : Öreg fát, nehéz átültetni.


Az én barátaimmal az a probléma, hogy szétszóródtunk a szélrózsa minden irányába. Tartjuk a kapcsolatot neten, de az nem ugyanaz. 1-2-en vannak Pesten, de ritkán tudunk összefutni.



Több, mint egy éve költöztem Pestre, s ugyancsak nehezen találok barátokat. Részben azért, mert a legtöbb embernek már megvan a jól bevált kis köre, s nem szívesen engednek be újakat. Részben azért, mert a nap nagy részét a munkahelyen tölti az ember ( s ott nem lehet igazi barátságokat kialakítani - főleg, hogy csak 1-2 hasonló korú kolléga van, s javarészt férfiak. Meg szerintem nem is egészséges, hogy éjjel-nappal együtt legyél valakivel.) S nekem is kell egy idő, mire feloldódok.


Még csak azt sem mondhatnám ,hogy nem jártam/járok el ide-oda, mert igyekeztem mindig kimozdulni.

Most, hogy bejött a jó idő, igyekszem felfedezni a várost, rácsodálkozni arra, amit a pestiek nem látnak, mert meg sem néznek. Belevegyülök a tömegbe és turista vagyok. Ismét elkezdtem fényképezni.

Azt is eldöntöttem, hogy nem halogatom tovább, amint vége a nyaralásoknak mindenképp keresek egy közösséget, ahová bekapcsolódhatok, mert tovább ezt nem tűrhetem.Az önkénteskedésen is gondolkodom, illetve ,hogy új hobbit találjak, mert sok minden érdekel.


Szóval kitartást Neked is, s próbálj meg valami új hobbit keresni.

2012. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia!


Ezzel nem vagy egyedül, ha ez vigasztal, de gondolom nem.

Szerintem kortól független, h találsz-e igaz barátot, vagy akár az igazit!

Viszont szerintem ez attól is nagyban függ, h ki-mit tart igaz barátságnak azaz mi is a mérce.

Nekem is kevés barátom van, kb. kettő, velük is ritkán találkozom és tényleg nagyon rossz így mélyen együtt érzek veled, még is úgy gondolom, h igaz barátok!

Szerintem ne a találkozások sűrűsége legyen a mércéd, hanem hogy pl. ha nagy bajba kerülnél - pl. lelkileg - akkor számíthatsz-e rájuk!

2012. aug. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!