Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vége. Mert nem szeret. én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége. Mert nem szeret. én belehalok. Mit lehet tenni? Mi a legjobb gyógyír?

Figyelt kérdés
A párommal ma szakítottunk/tam végülis én mondtam ki... Érdekes történet...Egy éve voltunk együtt....a tavalyi év nagyon jo volt sok szép emlékem van vele. De mostanában nagyon megváltozott. Nem akarta találkozásokat, egyedül akart lenni inkább ezt smsbe is megírta, hogy kell neki idő. Én vártam több mint egy hétig, persze közben párszor felhívtam hogy beszéljünk mert én szenvedek, de mindig elsirtam magam. És őt ez idegesíti. Tegnap reggel erőt vettem és kimentem hozzá, hogy beszéljük meg mit akar, azt mondta időt kér nem tudja hogy szeret e még egyáltalán. Igazábol nem értettem minek neki az idő...ha rájött h nem szeret, akkor nem is fog...eltelhet egy évszázad is....azt mondta eddig is hullámvölgyben volt velem kapcsolatban. De mostanában erősödött meg benne a dolog.Ma felhívtam h szerintem nincs szükség időre, tudom mi lenne a vége a dolognak...annyiból rájöttem, hogy megkérdeztem hogy hiányoztam e neki a 2 hét alatt...azt mondta néha...nem akart becsapni hazugságba lenni velem, és velem se szeretne lenni, mert nem szeret...csak nagyon fáj...h egy év után igy hirtelen eszébe jutott...Még van egy találkozás a cuccaimat el kell hozzam...
2010. febr. 12. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én is ilyen problémában szenvedek nagyon rossz, van 1 lány akit szeretek már vagy 1 éve de nem mondom meg neki mert esélytelen :S menny a barátaiddal bulizni, minden ami rá emlékesztet dobd ki,próbálj meg ne rá gondolni tudom mien :S
2010. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18:25-vok majd el mulik idövel nekemis eleinte nagyon rossz volt de már annyira nem de most sem olyan jo :/
2010. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt van pár tipikus hiba, amelyet az emberek nagy része elkövet egy szakítás után. Ez azért is rossz, mert meghosszabbítja szenvedésünket, és tovább kínozza érzéseinket.


Ha követed ezeket a szabályokat, biztos, hogy egy nyugodt békés időszakod lesz szakítás után. Nos, lássuk, mit NE tegyél egy kapcsolat végén!


1. Ha vége, ne maradjatok „csak” barátok!


A legelső lépés a szakítás után, hogy elfogadd: vége! Ha ezt nem teszed sokáig nagy nyomás alatt leszel, ami se neked sem pedig az exednek nem kedvez! Itt az idő a megújulásra, nem pedig arra, hogy megpróbáld visszaállítani, ami elmúlt.


Persze lehet rá esély, hogy a szakítás után jóba maradtok, de a legtöbb „hogyan szakítsunk?” Könyv így kezdi az első oldalt: Igazán szakíts!


Adj magadnak időt, hogy gyászold a kapcsolatot! Fogadd el magad szinglinek! Légy független és tedd azt, amit csak szeretnél! Ha barátságba maradsz az exedel az csak meghosszabbítja a fájdalmadat! Az exedel való bármilyen kapcsolat olyan, mint egy függőség! Minél több időt adsz neki, annál nehezebb lesz végül elfelejteni!

2. Ne tartsd meg az emlékeket!


/Egy kapcsolat után rengeteg apróság marad meg. Csecsebecsék, apró ékszerek, karkötők, fényképek. Egy szakítás után, főleg, ha nagyon kötődtetek egymáshoz, legjobb ha ezeket az apróságokat eltávolítod az otthonodból!


Természetesen nem kell őket kidobni! Találj egy dobozt, rakd bele a tárgyakat, írd rá, hogy bizalmas majd pedig rakd egy olyan helyre, amit a mindennapok során abszolút nem látsz! Hidd el lesz elég emléked róla, hisz az eszed rajta fog járni! Viszont hidd el nem kell majd extra segítség, hogy túléld a szakítást!

3. Ne tagadd az érzelmeidet!


Kétség nem fér hozzá, hogy valószínűleg szakítás után rengeteg érzés fog benned keringeni. Csalódottság, félelem, szégyen, bizonytalanság, kétségbeesés féltékenység. Sokakból ezek az érzések sírást vagy más érzelmi kitörést váltanak ki.


Az érzéseid fontosak! Bár sokan elítélik a másikat amiatt, hogy kimutatja az érzéseit, valójában ez teljesen természetes és egészséges! Hidd el, a múlt „elsiratása” szerves része a felejtésnek! Sokkal könnyebb lesz!

4. Ne dobd el magad!


Attól, hogy vége egy kapcsolatnak még nem dőlt össze a világ! Ne kezd el magadat vagdosni, ne gyógyszerezz, ne próbáld magadat megölni! Hidd el azzal nem lesz jobb! Ha végképp nem látod, a kiutat inkább keress fel egy szakembert! Valószínűleg tud majd neked segíteni!


De ha nem vagy ilyen bátor nyugodtan kérdezhetsz akár az oldalunkon is név nélkül szakértőinktől, akik ingyen és szívesen segítenek!

5. Ne hanyagold el magad!


Az emberek szükségletei alapvetően az élelem, védelem a természet ereitől és az alvás. Azonban sajnos vannak, akik egy szakítást annyira nem bírnak feldolgozni, hogy ilyen alapvető szükségleteket sem képesek ellátni!


Ha ráismersz magadra, kérd barátod vagy orvosod segítségét! De fordulhatsz bátran szüleidhez, rokonaidhoz, bárkihez, szerintem mindenki fog neked egy kis figyelmet szentelni! Továbbá készíts egy szakítás-tervet! Ezt rakd el valahova, és ha esetleg újra szükséged lenne rá, már előtted lesz a kész terv, hogy hogyan is legyél újra önmagad!


Ha ezeket betartjátok valószínűleg túlélhető dolog a szakítás! Sok szerencsét! Fel a fejjel!


Olvasd el ezt a cikket. Ez nekem sokat segített. 29/N.

2010. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyenkor minenki így érez, aki igazán szerelmes volt. Minig annak fáj legjobban, aki még mindig szereti a másikat...

Hogy mit tegyél?

Keress valakit, akivel ezeket meg tudod beszélni. Minél több embernek mondod el, annál jobb. Persze csak olyanoknak mond, akiben bízol Te magad is.

Az első pár nap rettenetes, de az azért erőt adhat, ha belegondolsz, hogy ő már nem szeret és így úgysem lenne értelme. De higyj nekem, minden nappal jobb lesz kicsit!

Egyébként csak egy tipp, nem rossz kis oldal: [link]

Minden jót, és fel a fejjel!

21/F

2010. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
VELEM IS SZÓSZERINT UGYANEZ TÖRTÉNT! volt egy barátom aki ugyanigy egy év után nem keresett , aztán amikor beszéltünk mindig sírtam mert már annyira szenvedtem .Ő mondta hogy ne sírjak mert ettől csak rosszabb lesz , és nem bír ki ilyenkor! Aztán szünet, én megkerestem 2 hét után ( iszonyat rossz volt!!) és mondta hogy már nem szeret , vagy is nem tudja , meg hogy nem hiányzom neki , stb... szakítottam , majdnem belehaltam .Aztán voltam hittan táborba mivel evangélikus suliba járok.( barátnőm elrángatott) És ott volt egy fiú.Csókoloztunk meg ilyenek;):P A tábor után össze is jöttünk . 2 hónapig sem jártunk .Megcsalt. de még is ugy gondolom hogy nekem az a tábor nagyon kellett.Simán elfelejtettem az előző barátomat.Igaz a srác akivel összejöttem megcsalt és ő is fájdalmat okozott, de aztán sokkal könyebben léptem tovább , pasizgattam Mint ha az 1 éves kapcsolatból kellett volna talpra állnom.Szerintem ez nekem igy volt megírva:D
2010. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a 18:33 nak


Megmondtam én neki, hogy én semmi esetre nem lennék az "barátja" mert én máshogy nézek rá...szerelemmel...és a cuccomat is szeretném minél előbb elhozni, hogy tudjak regenerálodni. Másik pasit most egy jo időre nem akarok. És nem is fogok keresgélni...nekem az sose jött be ha keresek...mindig a véletlen műve volt az én nyerőm...:) így most már az exem is! Azt mondta gyerekes hogy nem akarok a barátja lenni, szerintem nem...nekem fájdalmas lenne...én szeretem! Lehet az ő lelkivilágának könnyebb lenne...hogy nem hagyott teljesen magamra...de én nem akarom látni többet.

2010. febr. 12. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén sajnálom. Én belehalnék, ha a párom ezt most így kitalálná.


:(( Fel a fejjel. Jön még borúra derű.

2010. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!