Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Baj hogy én nem szeretem a...

Baj hogy én nem szeretem a sört? (lent lényeg)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és nem szoktam inni sört, mert sportolok de egy kicsit zavar hogy amikor olyan alkalom van, (pl szülinap, szilveszter....) akkor mindig mondják hogy igyak már egy kis bort vagy valamit.. erre én mondom hogy nem köszi, mert nem ízlik.. amikor haverokkal vagyok valahol ott is csak én iszok üdítőt, más mindenki sört.. ez nagyon gáz? F/18
2012. júl. 6. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem se ízlik és nem is iszok. Valaki pechére egy halotti toron próbálta erőltetni, hogy igyak, amikor magam alatt voltam. Azóta nem beszélgettünk. :D

19/F

2012. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem.És nem iszom meg

Amit iszok:Tequila , abszint , vodka , whiskey , konyal.


20/F

2012. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Ezzel nincs baj, csak ne terjeszd az igét.
2012. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én sem szeretem és a férjem sem

max a citromost, ha nagyon muszáj

2012. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bibus26 ***** válasza:
Nem gáz,megkapod a sofőr szerepét:)
2012. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, de meg lehet szokni. Sokáig nekem is fizikai szenvedést okozott egy korsó sör megívása. Keserűnek, puffasztónak éreztem, nem is értettem, ezt mások miért isszák. De én nem álltam ellent annyira mint te, és egy idő után megszoktam. Ma is megvagyok sör nélkül, de ha úgy adódik, már meg tudom inni különösebb erőfeszítés nélkül.
2012. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem annyira, de mondjuk alapból alkoholt keveset fogyasztok.

Viszont van amikor kifejezetten jó tud lenni, például nyáron a nagy melegben.


Ha nem akarsz, ne igyál, rajtad áll.

Ha ezt valaki nem képes megérteni, hogy te nem kérsz, akkor ő a hülye és nem te. (Sosem "kell" inni kényszerből.)

2012. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok oda érte különösebben, pedig kedvelem az alkoholos italokat / nem vagyok részeges!:-) /.
2012. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a sört.Keserű.
2012. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A magyarok jobban pálinkásak vagy borosok ,de a sört sem vetik meg.A pálinka és a bor kedveltebb ital nálunk.


Egyáltalán nem baj.

2012. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!