Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csináljak? Eléggé rossz a...

Mit csináljak? Eléggé rossz a szemem, de szeretem a labdajátékokat (elsősorban kézi, foci meg amúgy ping-pong de az nem lényeg. )

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Eléggé rossz a szemem, de szeretem a labdajátékokat(elsősorban kézi, foci meg amúgy ping-pong de az nem lényeg..) Tehát szemüveges vagyok de szemüveg nélkül nem látok. Amikor megyek kézire szemüvegben játszok, de hát tudjátok.. Ha esetleg majd csapatban fogok játszani (foci v kézi),akkor nem tudom, hogy hogyan oldjam meg ,mert levenni nem fogom a szemüveget.
2011. jan. 27. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

gugliba-sportszemüveg

ilyesmi

[link]

2011. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kontaktlencse?

Menj el szemorvoshoz, az el fog mondani mindent. Ha pl. csak az edzéseken/meccseken hordanád, akkor lehet az egynapos lenne jó, bár attól is függ milyen gyakran raknád be.

Ha nem szeretnél lencsét akkor nem tudom hogy, esetleg vannak rögzíthető szemüvegek pl. hegymászóknak, de a kontaktlencse kényelmesebb.

2011. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kontaktlencsét ajánlom. Én is ugyanígy voltam, szemüveg nélkül nem volt az igazi. Aztán elmentem szemészhez és kaptam lencsét. (SZTKban, 1 hónap próbalencse). 1 naposat nem ajánlom, mert ha 1 héten van 5 edzésed, akkor már pénzkidobás. Havi lencse meg 30 nap viseletet tartalmaz magában. De ezt úgyis elmondják a szemészeten.
2011. jan. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is így gondoltam, ha 2 edzés van hetente és máskor nem hordanád akkor egynapos, de 5 edzés esetén már a kéthetes/hónapos jobb.
2011. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!