Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel járok szép kedves, jófej minden az a lényeg hogy szeretek vele beszélgetni meg minden de valahogy nem érzem azt azt a valamit hogy szerelmes lennék belé. Mit tegyek? Lehet nem is szeretem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen análkül járni valakivel:)

Ha ő nem szerelmes beléd, és te sem, akkor maradhattok együtt, de az max barátság kis extrával körítve. Számítani kell, hogy valamelyik fél hamarosan kiszálla kapcsolatból. Ha szerelmes beléd, akkor legjobb ha szakítasz vele, és nem húzod az agyát.

2009. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez attól függ, hogy mennyi ideje vagytok együtt! Ha mondjuk már 1 éve és nem érel semmit, az már egy kicsit kínos, lehet jobb lenne csak egy barátság.


De ha mondjuk csak pár hónapja, akkor miért izgulsz!? Nem értem, hogy miért gondolják sokan azt, hogy szerelemmel kell járni...Hiszen ha valaki megtetszik elkezdesz járni vele és közben vagy nem alakul ki semmi és szakítasz vagy szerelemesek lesztek és egy új szintre jut a kapcsolatotok.


Gondoljatok bele, mennyire kevés lánnyal/ fiúval járnánk, ha mindegyikükbe rögtön szerelmesek lennénk. A járás szerintem arra való, hogy közben megismerj valakit.


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tündinek igaza van, a szerelem egy kémiai reakció, attó hogy nem vagy belé szerelmes még szeretheted..... :)


Amugy nagoyn kiváncsi vagyok ki ez a tündérlány, lehet hogy ismerem xD


NWO

2009. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) akkor megnyugottam mert 1 hónapja járunk...
2009. márc. 6. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!