Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak olyan közösségek, ahol...

Vannak olyan közösségek, ahol mélyebb érzésű, eszmei beállítottságú emberekkel tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy manapság egyre többen üldözik az élvezeteket, túl nagy hangsúlyt fektetnek a külsőre, a szexre, drogokra... Sajnos nem ismerek olyan embereket, akik valóban megértők, együttérzők lennének, mindenki beképzelt, rosszindulatú, önző. Nem akarok bezárulni, így is elég zárkózott vagyok. Vannak ilyen emberek, akik tudják kezelni azokat is, akik nem átlagosak?

2012. júl. 8. 18:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
érdeklődés hiányában felhagytam vele, annak semmi értelme, hogy az országból 3-4 emberrel klubot alkossak vagy valami. inkább el kell fogadnom, hogy minden ember idióta, és vagy találok egyedül boldogságot az életben, vagy ennyi volt.
2012. aug. 9. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!