Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni természe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni természettudományos beállítottságú fiúkkal?

Figyelt kérdés

Olyan kevés van belőlük a környezetemben, még gimibe járok és nem olyan tagozaton vagyok sajnos, itt sokan kettesre állnak matekból, fizikából, bioszból, mert nem érdekli őket. Szeretnék ilyen fiúkkal ismerkedni, de hol tudnék? Ez nem egy társkereső hirdetés, tényleg jól jönne bármilyen tanács. Köszönöm.

17/L


2011. dec. 29. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ilyen szakkörökön.
2011. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az sem lesz a legjobb, amúgy pont h más beállítottságút keress...

Én amúgy pl szeretem a Földrajzot(nemtom h az annak számít-e) de gyűlölöm a fizikát, nem szeretem a bioszt, meg a matekot sem annyira álá integrálás :D

2011. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, én mindig szerettem a fizikát, meg a kémiát is, de a matekot gyűlölöm, a biosszal meg elvoltam (Y)

23/F

2011. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Természettudományi múzeumok, ilyen témákkal foglalkozó szemináriumok...

Én szerettem az összes reál tárgyat. A humán tárgyakat ki nem állhattam. Na én azokból voltam kettes. Suliba már nem járok, autodidakta mód fejlesztem magam az internet segítségével. Sok érdekes dolgot összeraktam már itthon. Viszont velem nem járnál jól, mert van egy másik arcom is, amitől a lányok általában megijednek. Ez van. Az általam említett helyeken biztos találsz olyat, akit keresel.

2011. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hmm talán tényleg olyan szakkörökön, vagy nem is tudom... ugye a fizika tanulás még önmagában nem hobbi. Hiába érdekel, én is örülök ha kész vagyok a faktos házival :D

utána szabadidőmben nem ezzel foglalkozok. Ha találnál valami olyan hobbit (ami téged is érdekel) ami egy kicsit kapcsolódik az ilyen dolgokhoz, azon keresztül sok értelmes embert megismerhetnél. Legyen az modellezés, sakk, természet fotózás... akármi. De ha csak jófej srácokkal akarsz ismerkedni akkor a sportot is ajánlom. Persze nem az olyan tipikus lányos sportokat mint a lovaglás, hanem amit úgy mindenki szívesen csinál.


Sőt, nyelvtanfolyamon is lehet ismerkedni :D Ha valahogy kinézel, és kedves vagy, bármilyen közösségbe jó esélyeid vannak. Csak keress társaságot. Városba laksz?


17/f

2011. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy, azért fiút könnyebb találni, mint fordítva szerintem.

Nekem nincs egy olyan ismerősöm se akivel értelmesen el tudnék beszélgetni ilyen dolgokról.(pedig műszaki főiskolán tanulok) VV-ről persze mindenki tudna, de az meg engem nem érdekel.

Nem sokat segítettem, ezért sok sikert.

2011. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
azért*
2011. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan fórumokat keress ahol az ilyen típusú srácok megtalálhatóak. (Kétlem hogy az elektronikáról egy lánnyal szót is tudnék érteni.) És úgy meg nem beszélgetnék lányokkal, hogy konkrét bioszról, fizikáról mert az nem ismerkedés, hanem korrepetálás lenne... :)
2011. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

utolsó de el van szállva :D csak én hiszem el, hogy csajjal is lehet bármiről dumálni?


16:08 voltam.

2011. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne lányokkal elektronikáról beszélni???

Építettem egy 300w-os audio erősítőt. Már fáradt voltam, mikor papíron elkezdtem tervezni. (Nem volt Eagle progim még akkor). A lány mondta, hogy el van rajzolva a panelrajz. Én meg csak pislogtam, kérdeztem, hogy honnan tudod te azt? Azt mondta, hogy ott van mellette a kapcsolási rajz, onnan. Egyébként igaza volt.

2011. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!