Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit reagálnátok?

Szülők, ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
A 14 éves lányom ma azzal fogadott, hogy leakar menni a balaton soundra 4 napra, a 16 éves barátnőjével. Ott lesz egy fiú is akj nagyon tetszik neki, föl hívja majd a szállodába ahol lesznek és ott fognak szexelni.. A lányom ma ezt így ahogy van elmondta nekem, egy szó nem jött ki a számon, úgy megrökönyödtem, ti mit tennétek a helyemben ?
2012. júl. 8. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legalább őszinte volt.:)

De komolyra fordítva a szót, lehet lepontozni, de én nem engedném el.

2012. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez kissé abszurdnak hangzik, ne értsen félre, nem azt állítom, hogy kamu kérdés, hanem h 14 évesen ilyet csinálna.

Nem volt kicsit irónia a lánya hangjában? Mert ilyet, hogy kivel,mikor szexelek nem osztok meg a szüleimmel, lehet, hogy én vagyok az idiota, hogy nem mondom el nekik, de véleményem szerint másnál is így van.

A kérdésére válaszolva: 14 évest (főleg lányt) nem engednék el a soundra. Majd 15-16 évesen. (Én is most megyek előszőr.)

Tudom, hogy szülőknek szólt a kérdés, de úgy gondoltam válaszolok, remélem nem baj :)

16F

2012. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már egy hónapja mondogatja, én mindig nemet mondtam.. Azt mondta most telt be a pohár, de ő akkoris lemegy! Mindezt ordítva
2012. júl. 8. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
14 évesen biztos nem engedném el. Pláne, hogy ilyen tervei vannak...
2012. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

ha a hugom lenne "megnevelném" 1-2 bátyói pofonnal :)

de ez tényleg kiborító. Mi az, hogy neki betelt a pohár? Fogadja el, hogy mégcsak 14 éves. Egyébként, T. Szülő véletlenül nem tudja, h a lánya szűz-e még? Mert ha komolyan beszélt, akkor azt is elmondta volna, h (elnézést a kifejezésért) Anya, megd*gtak.

Ha elvesztette akkor vmilyen szinten megértem, hogy igy beszél...

2012. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

mi az hogy 14 évesen most telt be a pohár!?

adnék neki olyan pofont,hogy észhez térjen,legalább minimális tiszteletet tanúsítson a szülő felé!

biztos,hogy nem engedném el!

2012. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

semmi képpen nem engedném

áááááá kizárt

2012. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!