Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez jó ötlet? Szülök ti, hogy...

Ez jó ötlet? Szülök ti, hogy reagálnátok ezt le? (bővebben bent)

Figyelt kérdés
Na erre, hogy reagálnátok: Nyáron szombat reggel felébrednétek az asztal tele van kajával. A gyereked kijön, és mondja, hogy kész a reggeli. Megreggeliztettek, és az egyik gyereketek (mert 3 gyerek van) bejelentené, hogy öltözetek, mert mentek valahová. Persze az apukával már meg van beszélve mindent tud, de az anyuka és a másik két gyerek nem tud semmiről. Senki sem tudja csak a gyerek, hogy van kaja meg innivaló, és csinált sütit is, amit mindenki szeret. Kb. másfél óra utazás után elmennétek egy kastélyba, aminek a belépőjegyét a gyereketek fizetné. Nagyon szép az a kastély és jó a hangulat. Mivel nyár van ezért elmentek egy fagyizóba, amit szintén a gyereketek akar fizetni, és ő is fizeti. Aztán haza mentek. De a meglepiknek nincs vége. A gyerek előhozz két ajándéktáskát, amiben szépen gondosan be van csomagolva az ajándék. Ti mit szólnátok ahhoz, hogy a gyereketek azzal áll elő reggel, hogy elmentek valahova, de nem tudod, hogy hova? És ez jó ötlet? Mert ezt tervezzem a szüleim házassági évfordulójára, mert mindegyikünk szereti a szép kastélyokat. Ja és a benzinen kívül mindent én fizetnék, és a szüleimnek a pénztárcájukat sem kellene kinyitniuk.
2010. dec. 25. 16:14
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
13/L vagyok.
2010. dec. 25. 16:16
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon-nagyon örülnék, ha a kisfiam (aki most még csak 14 hónapos) egyszer majd meglepne ilyennel. Bár biztos végig kérdezősködném az utat.:D

Boldog karácsonyt neked!


30/nő

2010. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, biztos örülnének, bár én mondjuk soha nem ünnepeltem a szüleim házassági évfordulóját, mert az róluk szól, szerintem...
2010. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Tudom, hogy kicsit szokatlan, de végtére is legalább szép napjuk lesz.xD Am mindenkinek boldog karácsonyt.
2010. dec. 25. 16:40
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Szuper ötlet!

Remélem meg tudod valósítani!

Majd írd meg.

2010. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Rendben kösz.
2010. dec. 25. 17:01
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén fogok válaszolni.

Tény,hogy örülnék,de számomra/számunkra ez sok lenne.

Már a reggeli is bőven elég lenne,a házassági évfordulonkra azt kaptuk a nagylányomtól,hogy szervezett egy estét egy étterembe és vigyázott a két kicsire egész nap.

Bőven,de bőven elég volt és nagyon boldogok voltunk,hogy kettesbe lehetünk.

Meg a férjem nem hagyná,hogy a gyerek ennyi mindent fizessen,meg persze én sem,hisz ne ilyenre költse a pénzét.

De nálatok nem tudom ,mi a szokás és milyenek a szüleid,de biztos örülni fognak,ha ezeket megszervezed.

36 éves anyuka,3 gyerekkel,a legnagyobbik 14 éves lány..

2010. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Utolsó az én apám is olyan, hogy csak azért sem engedd fizetni engemet. Nagyon akaratos, és makacs vagyok. Amúgy ha nem erre költöm el a pénzem akkor mire???XD
2010. dec. 25. 17:47
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
Magadra.
2010. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez nagyon szép gondolat,biztosan nagyon fognak örülni a szüleid.Meghatódnak majd nagyon,hogy milyen csodálatos gyerekük van!

Az én fiam is ilyen ö 13éves.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kivánok neked és a családodnak!

2010. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!