Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogy reagálnátok, ha...

Szülők! Hogy reagálnátok, ha a kamasz (14-16 éves) lányotok elmondaná, hogy megerőszakolták?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 01:33
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
rendörseg?
2012. jún. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
20%
Magamat hibáztatnám elsősorban... én a 17 éves lányommal már több éve tisztáztam, milyen világban élünk, és van annyi esze, hogy éjszaka nem mászkál a városban, csakis akkor, ha van mellette megbízható ember, aki meg tudja védeni. Persze a megerőszakolást úgy is lehet érteni, hogy éppen egy fiúval vagy konkrétan a barátjával volt, tipitapismaci, aztán a srác többet akart, és meg is kapta... akkor nem te vagy a hibás. Akkor a lányod volt hülye, már bocsánat. Miért, mi történt?
2012. jún. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Ahogy írtad, én voltam a hülye (a lány vagyok, nem a szülő). Szeretném elmondani anyumnak ezt az egészet, de félek, h mit fog szólni/gondolni.
2012. jún. 7. 02:50
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Leülnék velük,és elmondanám,hogy amikor elengedtetek xy-helyre és amikor mentem az xy-on utcán x valahol megerőszakolt... amúgy nem tudod ki volt az? Én össze törnék lehet lelkileg:/ Nagyon sajnállak. Mikor volt kb?
2012. jún. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Tavaly nyár végén történt, az akkori barátommal. Igazából nem engedett el, nem tudta, hogy van valakim, csak találkoztam vele (kiszöktem), persze nem először. Nem tudtam, hogy ez lesz, addig normálisnak tűnt. Csak a nevét tudom, meg hogy melyik városban lakik, persze hazudhatott is... :/
2012. jún. 7. 04:16
 6/51 anonim ***** válasza:
7%
Akkor meg te vagy a hibás.Erre én azt mondanám,megérdemelted,ne haragudj.Ha nekem mondaná ezt a lányom,kitekerném az ő nyakát is és a csávóét is.De egyébként már mindegy a rendőrség is meg bármi nem?!Úgyse tudod nem megtörténtté tenni.De ne csodálkozz ha apukád és anyukád is ad egy jó nagy taslit és többet nem mehetsz sehová,se telefon,se internet és semmi.Egy 14-16éves tudja már hogy hol a helye.Én 18évesen is otthon voltam 8kor,nem szökdöstem el.Mi értelme lett volna?Hát micsoda világ ez,nevetséges...Jah és nem jöhetsz azzal esetleg,hogy más világ,mert 21vagyok,tehát nem volt rég még,hogy 18évesen is otthon voltam 8kor.Zárójelbe hozzáteszem,hogy senki nem mondta meg mikor érjek haza,magamtól tudtam hol a helyem ennyi idősen.Hát nem az utcán.
2012. jún. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
95%
nemi erőszakban,az a hibás,aki elkövette
2012. jún. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is hibás vagyok. Utolsó előtti, igazad van. Nem is akartam a rendőrségre rohanni, csak szerettem volna, ha anyum tud az egészről, mert mostanában eléggé "erőlteti" a pasizást. Szinte már leszbikusnak hisz, pedig nem vagyok az, csak nem vonzanak a srácok.
2012. jún. 7. 06:55
 9/51 anonim ***** válasza:
90%

hát ez attol fugg hogy történt. kiszöktél hozzá és szép lassan elfajultak a dolgok odáig hogy némi ellenkezes ellenere is megkapott vagy eröszakkal letepert és minden tiltakozas ellenere bantva megtette. ha az elöbbi, en a helyedben nem mondanám el, ha ugy érzed nagyon nyomta a lelked ez, most végülis itt elmondtad. nagyon tanulj az esetböl, valogasd meg milyen fiukkal állsz szoba. ha az utobbi: rendörség, ne ussza meg büntetlenül.

nagyon vigyázz magadra, velem 16 evesen is megesett hogy 32 éves ferfi (bar ha jol belegondolok szerintem idosebb volt annal csak hazudott) probalt leitatni és megkapni (fenyes nappal!) de nem sikerült neki végülis. csak ahogy visszaemlekszem milyen ocsmany modon hizelegte be magat a bizalmamba, en meg hallgattam ra, hittem neki... borzaszto. sajnos nekem senki nem beszelt kamaszkoromban ezekrol a ferfiakrol/fiukrol meg a modszereikrol pedig nem ártott volna.

2012. jún. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen én is így vagyok vele, aszittem szeret(jük egymást), de végülis csak a testem kellett neki. Kiszöktem hozzá, már a csókot is negédesen erőltette, utána erőszakkal vetkőztetett, stb... 15 voltam akkor, azóta 16 vagyok. Viszont eléggé elkanyarodtunk a témától, vagyis inkább rátértünk a részletekre, ami nem baj, inkább meglepő (indiszkrét).
2012. jún. 7. 07:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!