Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Tymex kérdése:

Mi a véleményetek erről? Létezik ténleg ilyesmi, vagy ez csak egy mese? Csak normális válaszokat

Figyelt kérdés
létezne hogy annyira tele vagyok negativ energiával és negativ energi vesz körül, hogy hiába kedves vagyok, megértő, beszédes, humoros, olykor nyalizós ha muszály már, de nem tudok kialakitni baráti viszonyt??

2012. júl. 8. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd, a legtöbb ember tudat alatt is megérzi a negatív energiát, és kerüli az olyan embereket, akik folyton panaszkodnak, lehúzzák őt lelkileg, energiavámpíroknak hívjuk az ilyen embereket. Csak a látszat kedvéért humorizálsz, és tartod magad. Mi lenne, ha kicsit átrendeznéd a gondolataid? Talán épp amiatt maradnak távol tőled, mert ilyeneket gondolsz magadról...

Készíts egy listát arról, ami bánt, és engedd el, égesd el akár a papírt, amire leírtad!

Vedd számba a negatív tulajdonságaid, és kezdd el őket jóval helyettesíteni!

Csinálj olyan dolgokat, amit szeretsz, sportolj, hallgass sok vidám vagy nyugtató zenét, ami kiűzi a rossz gondolataid és a stresszt!

Ha azt akarod, hogy magad miatt szeressen valaki, akkor dolgoznod kell a személyiségeden. Gondold végig, más hogyan láthat téged kívülről. Légy kedves, mosolyogj mindenkire, segíts, ahol csak tudsz. Fel a fejjel! :)

2012. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a sportolásról én is hallottam már, sőt régen is űztem , de most is elkezdtem :) ... köszönöm szépen a tanácsot... hallottam már a papirégetősdiről is, elvileg sokaknak bevált... próba szerencse. mondjuk elvileg ehhez le kéne győznöm a féltékenységemet is meg irigységet...
2012. júl. 8. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, ha negatív vagy, hiába vagy közben kedves, sugárzik belőled a negatív energia. Azért szerintem ne legyél nyalizós! :)
2012. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi az a negatív energia? Hogy vesz valakit körül negatív energia?
2012. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

persze hogy létezik

te magad is tapasztalod


próbálj őszintébb lenni

adj többet magadból, ne foglalkozz a csalódással, majd kihevered, mozdulj ki ebből az állapotból

2012. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Baromság. Nincsen olyan hogy "negatív energia". Olyan van, hogy energia, de annak semmi köze ahhoz, hogy nem tudsz baráti viszonyt kialakítani.
2012. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval, mi is szerintetek a negatív energia?
2012. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de van

vannak emberek akik elől mindenki menekül mert azt érzik a közelébe hogy egyre csak szívja ki az erejüket


energiavámpír


elkeseredett, rettegő másokból meríteni próbáló illető

csak ezt észreveszik és lelépnek

2012. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!