Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van arra esély, hogy a Disney...

Van arra esély, hogy a Disney készít még normális filmeket? Meg egyáltalán miért kell mindent digitalizálni?

Figyelt kérdés
Megláttam valamelyik nap a Disney-csatornán a 3D-s, digitális Micimackót, és majd' elájultam. Miért készít a Disney egyre több ilyet, meg filmeket - ráadásul ugyanazokkal a színészekkel, ami marha zavaró! - ugyanolyan történettel. Miért nem adnak ki több, rendes, animációs rajzfilmet, mint a Mulan, meg a Bambi, stb., a klasszikus mesék. Én 16, majdnem 17 vagyok, és nem akarom, hogy a gyerekem korosztályának ezek a sz*rok legyenek az alapmesék! Kb. csak ilyen megy, nem csak a Disney csatornán, minden más mesésen is. ... Azt hiszem, értitek a lényeget: Lesz még valaha ilyen rendes mese?

2012. ápr. 1. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Van megoldás, DVD. Anno minket sem ültettek be a szüleink minden vacak elé, csak VHSről néztük a filmeket, ez most se lesz nagyon másként. Nekünk annyiban lesz nehezebb ha már idősebb lesz, mert tényleg elképesztően sok a szenny műsor.

Mondjuk animációs filmek közül is ki lehet fogni pár jót, 20 éves vagyok, de a Fel! és a Wall-E szerintem nagyon aranyosak és szólnak is valamiről, bár meggyőződésem, hogy a Fel! nem gyerekeknek való.

2012. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nincs esély, már nem tudom melyik egész estésnél jelentették ki, hogy az az utolsó "klasszikus" stílusú, mostmár csak ilyen szuperdigitalizált 3d meg 3d-nek látszó vackokat készít.

Szomorú, de ez van, ebben van manapság a pénz.

A gyereket meg majd leülteted a dvd elé, esetleg felolvasol neki vagy a kezébe adsz egy könyvet, nevelés kérdése, nem kötelező minden menő dolgot engedni a kölyöknek. :D

De ha lenne egy szép alaptőkém, lehet hogy valami ilyenbe fektetném, szerintem előbb-utóbb valamelyik stúdió rákap a dologra. Vagy maradnak a Ghibli filmek, bár tény, hogy azok közt se sok gyerekeknek való van.

2012. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, van olyan digitális, ami jó. Pl. a Shreket is nagyon szeretem, meg a Szörny Rt-t, bár előbbi nem Disney... mondjuk nekem mázlim volt, én Pompomon, Pityke őrmesteren, Frakkon, Vizípókon, stb. nőttem fel, anyukámék azt tették be vhs-en. az is szomorú, hogy a gyerekem már nem lát majd vhs-t, pedig van egy hangulata az ide-oda tekerésnek is, meg az akadozásnak, az eredeti reklámoknak a filmek közt! :D

Ettől függetlenül a meglévőekből miért kell ilyen verziót is csinálni?? Pl. volt ez a Kis Vuk... milyen ordenáré ratyi volt már? Meg Micimackó is jó volt 2D-sen, ahogy Tigris csúszott le az egész estét filmben a betűkön! :D Szerintem épp elég valóságosság van a valóságban, meg a filmekben, a meséknek mindig az volt a lényege, hogy legalább az elvonatkoztatott a valósághűségtől. Szerintem.

2012. ápr. 1. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, ez az egész engem is nagyon zavar. De jól írták a többiek, végülis tőled függ, hogy a gyereked milyen meséken fog felnőni. :)

És nem gondolnám, hogy ettől ő majd kirekesztett lesz meg le lesz maradva a többiekhez képest, mivel nagyon sokan, akik most a mi korosztályunk, és később szülők lesznek, szintén ezeket a meséket szeretik és valószínűleg majd ők is megmutatják a gyerekeiknek.

Egy gyereknek egyébként se robotos meg harcolós mesékre van szüksége...gondolom érted melyik eszetlen kategóriára gondolok. :)

És a kérdésre a válasz: van egy olyan rossz érzésem, hogy a közeljövőben nem lesznek normális mesék, mert most ez a divat, és azt gondolják a régi típusú mondanivalóval rendelkező mesék már senkit se érdekelnek. De szerintem egyszer rájönnek majd, hogy ez tévedés, és mégiscsak ez kell a népnek :D

2012. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is a Disney csatorna legnagyobb elfoglaltsága tini r*bancokat csinálni, minden jelenet alá műnevetést (tapsot és sóhajtozást) rakni és gyalázni a Disney-t egyéb hülyeségekkel.


Másodszor is (kitérve az animációra) már azért nem csinálnak rendesen megrajzolt nem 3D-s filmeket, mert sokáig tart és már ők is gyorsan akarnak pénzhez jutni...


Harmadszor, ha lesz gyereked le ne ültesd ez elé a mocsadék elé, mert még eltanul valami hülyeséget...



Egyébként is szerintem a Disney csatornán az IGAZI disney filmeket kéne mutatni, nem pedig mindenféle sorozatot!

2012. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!