Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hányan köszöntöttek fel...

Hányan köszöntöttek fel névnapodon?

Figyelt kérdés

A másik kérdésem az lenne, h mennyi idő volt beilleszkedni külföldre. Én fél éve vagyok itt, itt még nem egészen otthon, Magyarországon meg már nem. A napokban volt a névnapom és a családomon kívül egy-két ember köszöntött fel, még a barátnőim is elfelejtették. Kicsit elszomorodtam, mert én mindig felköszöntöm őket. Rossz érzés, h az ismerőseim már leírtak engem magukban, nem foglalkoznak olyasmivel h dobjanak egy mailt/smst. Itt nem ünneplik a névnapot. Csak hirtelen úgy éreztem h senkit sem érdekel mi van velem :(

bocsi ha ez hiszti


2012. júl. 11. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Senki.
2012. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem kb 3an de én se tudom mikor van a sajátom

Ne szívd mellre enélkül is élni fogsz :D

2012. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5-én volt, olyan emberek felejtették el, akikről végképp nem gondoltam volna:( pl. az egyik - volt - legjobb barátnőm. Pedig jó pár helyről értesülhetett volna róla, h van. Volt, aki eljött a névnapi bulimra, de még akkor és ott sem köszöntött:)
2012. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én születésnapot névnapot mindig elfelejtem, egyszerűen ez az egyik rossz tulajdonságom. De ettől nem vagyok rossz barát.
2012. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem olyan 15-20 ember, csalad, baratok. Az a legviccesebb az egeszben, ogy en is toluk ertesultem arrol, hogy aznap van a nevnapom:))
2012. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. En is kulfoldon lakom. Utolso nevnapomon csak anyukamek. Meg a baratom is elfelejtette..

Amugy 3 eve vagyok itt, a beilleszkedes nem volt valami egyszeru. Konkret baratom csak 1 lett, viszont sok emberrel koszonoviszonyban vagyok.

2012. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem összesen nagymamám, és egy távoli barátom köszöntött fel. Anyósomék, és a vőlegényem is teljesen elfelejtették.

De nem szívom mellre :) Igazából gondolkoztam már rajta, hogy én sem köszöntök fel senkit.

Van olyan ismerősöm akinek naptár szerint évi 3-4 névnapja van, honnan tudjam mikor tartja? :D

2012. júl. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Senki.Kivéve a páromat.

Angliában mosogatunk és takarítunk.

2012. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Küld el fricskából az ismerősöknek ezt az oldalt [link]

Így megtudhatják a napi névnapot. Én a névnapomon direkt elküldtem :D Vicces volt a fejeket látni utána

2012. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!