Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a névnapom, de eddig...

Ma van a névnapom, de eddig csak anya meg a nagymamám köszöntöttek meg tényleg ennyire nem vagyok fontos senkinek?

Figyelt kérdés
Még a nevelőapám se köszöntött meg.A másik nagyimról ne is beszéljünk.Vagy a tesómról....Ez olyan rossz mert mikor a családba valakinek akárkinek valamilyen ünnepe van akkor én mindig veszek neki valamit,vagy ha nem is veszek de annyit mondok hogy boldog névnapot vagy valamit.Én meg szrt se kapok.Tök rosszul esik..
2011. okt. 2. 16:03
1 2
 1/20 bánomisén ***** válasza:
Boldog névnapot! :-)
2011. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Boldog névnapot!

Ne legyél olyan sértődős. Lesz ez később még rosszabb is. Egyébként nyugodtan figyelmeztesd őket, hogy ma van a népnapod.

2011. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
boldogoooot:DDD
2011. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
boldog névnapot, írj privit, ha beszélgetni akarsz:)
2011. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

köszi:)

De az milyen már hogy figyelmeztetem az ilyenekre szerintem családon belül emlékezni kéne vagy nem??

2011. okt. 2. 16:11
 6/20 anonim ***** válasza:

boldog névnapot!(:

( oo ez csak egy névnap nekem a családom annyit se mondott szülinapomkor nekem h bolodog... ugyhogy sztem ez legyen a legnagyobb problémád)(:

2011. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

nekem is most van a névnapom :))) boldog névnapot!!! :PP

egyébként engem most kezdtek elhalmozni az üzenetekkel, meg a telefonhívásokkal, lehet, hogy téged is ezután kezdenek felköszönteni :)), ezen ne rágódj!

2011. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Petra vagy Te is??:)
2011. okt. 2. 16:14
 9/20 anonim ***** válasza:
boldog névnapot! Amúgy meg lehet hogy meglepetés buli lesz! :)
2011. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Boldog Névnapot!

Ne aggódj még nincs vége a napnak! Nem az a fontos,hogy mennyien köszöntenek,hanem az ,hogy amikor szükséged van rájuk mennyire állnak melléd. Idővel rájössz nem ezen múlik a világ,ne keseredj el! :)

2011. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!