Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A puruttya extrém nevü szennyo...

A puruttya extrém nevü szennyoldal hogyan létezhet?

Figyelt kérdés

Emberi méltóság megsértése vagy kegyeletsértés miatt eleve feljelentést lehetne ellenük indítani és valószinü sikeresen, de azt nem értem hogy senkinek nem tünik fel hogy mi folyik azon az oldalon?

Ha youtube-on feltölt valaki az rtl klubb engedélye nélkül egy nyüves barátok közt epizódot az már jogsértés, de emberek gyalázása, a legmocskosabb, ótvar módon az rendben van?

Félre értés ne essék, úgy gondolom hogy a halál, bármilyen formában is de része a mindenapjainknak és az hogy az ember természetszerüen kiváncsi a halálra, annak közelségére, magára a halott személyekre teljesen érthető. A gond ott kezdődik ha valaki ezt nem kegyelettel, vagy legalábbis csendben, gerinces emberhez méltóan, hanem a legnagyobb szörnyeteg, féregállat módjára, kacagva teszi, ártatlan emberek, sokszor kisgyermekek és nők hulláján élvezkedve. Véleményem szerint ezeknek a nyomoroncoknak komoly és hosszú zártosztályos terápián kéne részt venniük kötelezően, az üzemeltetőt pedig jópár évre lecsukatnám a fennt emlitett okok miatt néhány válas, kancigány közé.

Mielőtt megdobna valaki kővel hogy; "hát én is voltam ezek szerint fennt", igen, többször látogattam az oldalt, mert úgy gondolom ezzel a szörnyüséggel is szembesülni kell ami ott van, hiszen másképp nem lehet ellenük fellépni.

Ami kiverte végleg nálam a biztositékot az "anyák napi üdvözlőjük", amelyen egy terhes nő szétszabdalt holtteste látható, mellette pedig a brutális móson kiszedett magzatának a hullája. Hogy milyen "jópofa" élvezkedés ment a kommentelők között nem írnám le inkább...

Nem tudom felfogni hogy egy ember hogyan süllyedhet a lelketlen, érzések és tartások nélküli, gerinctelen tetü szintjére, de ez nem is az én feladatom. Amit szeretnék tudni hogy hogyan üzemelhet egy ilyen weboldal és mit lehet tenni a megszüntetéséért, esetleg tett vagy tettek-e már ellenük feljelentést?



2012. júl. 13. 13:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Távoli országok szerverein működnek ezek az oldalak ahol hogyúgymondjam "nincs törvény" Üzemeltetők ismeretlenek,nem akadnak a nyomukra,nyomozás nem is nagyon folyik mert a "nekem ez nem tetszik" kevéske érv. Hogy miért működnek? Mert igény van rá! Az emberek egy része nagyon okosnak és magasztosnak tartja magát, de elég egy kisebbfajta háború, az egész kulturális máz lehullik és vérben tocsogó egymást irtó örült fenevadakká vállnak ahogy a történelem ezt rengetegszer igazolta!
2012. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor Magyarországon elérhető még a puruttya?
2012. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Syrakusa válasza:

Igazából Én szoktam nézni az oldalt/amíg ment/.Én nem szoktam sajnálkozni rajtuk,mert sok ember igenis rászolgált a halálra/nem azt mondom,hogy a képen szereplők ,de nem ismerem Őket és így nem érzek irányukba semmi szánalmat ,sajnálatot ,de szerintem a képen szereplők nagy része meg is érdemelte (pl.:a különböző bandaharcban elhunytak,prostik,száguldozók stb.......)és aki egy holtestre gerjed hát tegye de természetesen vannak kivételek is,mint a csecsemők,terhes nő,gyerekek,állatok/aki viszont az ilyenre gerjed az cse.ze meg a jó édes k. anyját és remélem Róluk szól majd a következő post/.A végén leszögezve szerintem szükség van ilyen oldalakra is,de szerintem a fent említett kivételeket ki lehetne hagyni az ilyen - olyan mocskolódásból és perverzióból vagy elejét venni Neki és nem kirakni az ilyen képeket.......

25/F

2012. okt. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!