Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy "úgynevezett" legjobb...

Van egy "úgynevezett" legjobb barátnőm, de amióta pasija van eléggé elhanyagol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki már 3 éve a legjobb barátnőm. Januárba lett egy barátja és azóta kezd elhanyagolni, most hogy vége lett a sulinak még jobban elhanyagol sőt szinte már nem is beszélünk. Most mit csináljak ? Mert ez így nekem nagyon nem jó :/ Régen tavaly minden nap kijártunk a városba strandra, most meg semmi se egész este itthon ülök és gépezek :/ Kérlek segítsetek.

Előre is köszönöm a válaszokat.

17,5/L


2012. júl. 15. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd én elmegyek veled :D

NE foglalkozz vele, próbálj újat szerezni, vagy pasit te is..szerintem hiába mondasz bármit, és igéri meg h jóó figyleni fog, nem fog, mert leköti a saját élete...az emberek ilyenek...te is nehezen osztanád be napod ha lenne mit sinálnod :/

2012. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy neki sem csak te vagy a világon, úgy neked sem lenne szabad, hogy csak ő létezzen számodra. Keress más elfoglaltságot. Majd megtanulja a "barátnőd", hogy a pasik jönnek-mennek, a barátok viszont maradnak, feltéve, hogy igazak. Pontosabban azok is változnak, csak talán nem olyan gyakorisággal :P
2012. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mit tegyél?? nem is tudom:) talán szólj neki, h ez kened rosszul esik, és több időt is tölthetne veled. de erre magadtól is rájöhettél volna:)

15L

2012. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én eddig az összes legjobb barátnőmtől ezt kaptam, meg mindenki akivel beszéltem

manapság ritka az az ember aki nem csak azért barát mert unatkozik és valakivel lógni kell.

főleg a nők (és ezt szomorúan írom) nem tartják semmibe sem a barátság fogalmát.

pedig a szexpartnerek jönnek-mennek az életben, míg az igaz barátság örök.

ne gépezz otthon, mozduj ki egyedül! én pl. egyedül strandolok, vettem egy hónapos jegyet, + elmegyek majd moziba, meg kitalálok valamit. vagy anyuval megyek jobb híján.

de nekem is elegem van az ilyen "barátnőkből". úgy látszik sajnos ők is mindent egy testrészük alá rendelnek és csak az számít. én nem tudnék ennyire ösztönlény lenni.

2012. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1 válaszoló : Köszönöm a válaszodat, próbálok pasit keresni csak az a gond h akivel jóba vagyok "hirtelen ráír az állítólagos bnőm és elkezd vele beszélgetni és én magasról le vagyok utána sz*va :/


15/L: Hidd el próbáltam vele beszélni, de ha még ir is pár sort utána bocsi most megyek itt van a barátom.


4. válaszoló : ha kell én is lemegyek a strandra h legalább legyen jó kis színem a nyáron :P és akár egyedül is azzal nincs is semmi gond de néha tényleg jó lenne beszélgetni valakivel, elmondani neki dolgokat ..

2012. júl. 15. 19:32
 6/7 A kérdező kommentje:
2 válaszoló : Keressek elég sok elfoglaltságot magamnak de még is rosszul esik hogy ilyen, barátaim is vannak mások de ők leginkább fiúk és nekik még se tudok olyan dolgokat elmondani amit egy lánynak :)
2012. júl. 15. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nahát akkor tényleg ne foglakozz ezzel a csajjal, szabadulj tőle... :/ :(
2012. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!