Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nemrég vettem egy Kona Stinky...

Konci123 kérdése:

Nemrég vettem egy Kona Stinky vázat, de észrevettem hogy nem jó hozzá az úgynevezett ISGT-s felfogatású Truvativ Box Guide láncterelőm. Szóval röviden a kérédések: Melyik a legolcsóbb legjobb ilyen típusú láncterelő? Hogy lehet felszerelni?

Figyelt kérdés
Utána néztem hogy lehet így is felrakni rá láncterelőt hogy nincs rajta ISGT-s felfogatás, de azt nem tudom hogy hova és miképpen. Kérem írja le vki hogy hova kell szerelni és ajánljon valami olcsó darabot ami jó ilyen "sima" felfogatáshoz.
2011. szept. 14. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Linkelek és magyarázok. :)

ISCG

[link]


BB (bottom bracket)

[link]


Láthatod, hogy az ISCG-nél a középcsapágyhoz eső nagy furatok között nincs különbség, mivel mindkettőnek nagyobbnak kell lenni, mint a középcsapágy legnagyobb külső átmérője.


A BB verziónak a görgős része alul van és annak a középcsapágyhoz kerülő furata kisebb, mint a másik félé. Na ezt a kisebb furatú részt kell beilleszteni a középcsapágy alá.

A szűk keresztmetszet ott lehet, hogy a BB verziónak alapvetően a középcsapágy alatt lévő távtartó helyére kell bekerülni. Ha ott nincs távtartó akkor is betehető, viszont akkor el fog menni a láncvonal.


Hol lehet kapni? Bikemag aprón nézelődj.

2011. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom olvasod-e, de most találtam rá, hogy létezik ISCG adapter is. Sztem ezzel lenne a legegyszerűbb, legolcsóbb megoldani a gondot.
2011. szept. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget. Arra lennék még kiváncsi hogy 1 2005ös Kona Stinky vázra felmegy e egy Truvativ Box Guide Team láncterelő? Mert lutri-ra kéne megvennem de ha valaki tudna nkem egy képet mutatni róla amin ilyen van rajta vagy valami azt nagyon megköszönném=)
2011. szept. 18. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdésben azt írtad, hogy van egy ISCG-s Boxguide láncterelőd. Most akkor minek vennél egy másik ISCG-set? Merthogy a Team típus is az.

Ha nem cseréltél hajtóművet akkor jó lesz az ami van, vegyél hozzá adaptert és szereld fel azzal.

2011. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Truvativ Box Guide Team az nem iscg-s felfogatású. Csak a sima Box guide az.
2011. szept. 18. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs. Benéztem. Van belőle ilyen is, olyan is.
2011. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
semmi =) köszi a segítséget találtam egy mono alá való truva box guide team-et . megpróbálom remélem jó lesz rá =)
2011. szept. 18. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt most találtam:

[link]

2011. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!