Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valakinek a...

Van olyan, hogy valakinek a természetes arckifejezése szomorú?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 19:17
 1/5 anonim válasza:
100%
Igen, van. Engem kiborítanak az emberek, amikor kérdezik: Szomorú vagy? Sőt néha még azt is megkérdezik, hogy sírok??? Kontaktlencsém van, nem tudom, talán úgy esik rá a fény vagy valami. De sosem vagyok szomorú, egyszerűen van egy ilyen arckifejezésem, amit én belülről nem érzek, hogy szomorú lenne, de mások annak látják. Nagyon utálom!
2012. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én arckifejezesem faradt pedig nem erzem. Biztos van olyan akinek alapba szomoru.
2012. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A depresszió egyik jele is lehet.
2012. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Igen, pl nekem. :D De nem is a szomorú, hanem ilyen ellenséges :D Ilyen "Közel ne gyere, mert meghalsz!" Mondjuk így is érzem :D
2012. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig mondják hogy mi a baj, miért vagyok szomorú. Mostanában főleg anyósék csinálják ezt, lehet azt hiszik nem szeretem őket, na de csak nem fogok tudatosan vigyorogva ülni náluk. Anyám is mindig mondja hogy mosolyogjak, az jó áll. De mégsem ülhetek vigyorogva a buszon, hogy ne látsszak szomorúnak..

Van aki szerint egyenesen gyerekgyilkos fejem van, meg hogy miért nézek rájuk úgy, mintha meg akarnám ölni őket. De akkor hogy nézzek?

Nekem is kontaktlencsém van, nem tudom emiatt van-e, plusz van bennem ázsiai vér is, lehet a hálóinges ázsiai kislányok a horrorokból is rátesznek egy lapáttal :)

2013. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!