Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan voltam szomorú?

Jogosan voltam szomorú?

Figyelt kérdés

Elhívott bnőm betyárra, eredetileg azt mondta csak vmi fesztivál van a városban.. és majd beszélgetünk, dumálunk.. nekem nagyon sok mondanivalóm lett volna neki, sok minden nyomaszt engem.. erre ott volt egy másik bnője is.. én egész idő alatt kutyáztam, a koncerten is a kutyára vigyáztam, nagyon szeretem, a bnőm közbe alig figyelt rám, mindig a másik bnőjét ölelgette vagy vele beszélt, plusz ott volt egy csaj akit a bnőm utált mert lenyúlta a szerelmét, de miután szakítottak jóba lettek és együtt ittak meg minden... minden lányt körüllengtek a fiúk, rajtam meg keresztülnéztek.. ott álltam a kutya pórázával a kezében közbe mindenki hullarészeg, én is ittam, de kár volt mert nagyon sok mindenki beleivott..:SS remélem nem lesz bajom... de sört nagyon szerettem volna inni, pénzem viszont nem volt.. nem volt, mert csak egy beszélgetős estre számítottam.. szinte facebookon kívül sose beszélünk más témáról, rólam, vagy róla, a koncert előtt is telefonon dumált, utána a buszmegben mind a ketten telón dumáltak és ha nem fordulok vissza észre sem veszik, hogy elmentem.. azt kívántam bárcsak ott lenne a lány exe (nem az akibe szerelmes volt hanem akivel 2 évig járt és akivel utálják egymást és én jóban vagyok vele) meg egy másik közös bnőnk.. akkor sírtam a buszon utoljára, mikor összevesztem csúfondárosan az exemmel, na ez hasonló volt. Túlreagáltam volna? Az a társaság ahol voltam sose fogad be..:SS Ha meg közös bnőnk külföldre emgyek, egy netes bnőmön kívül egyedül maradok..:(

18/L


2012. júl. 6. 23:47
 1/3 A kérdező kommentje:
*külföldre megy
2012. júl. 6. 23:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, jogos volt. Nem figyelt rád, nem törődött eleget veled. Ez igazán őt minősíti, ha szomorú vagy inkább azért legyél, mert ennyire félreismerted őt. Ha észre veszi magát a barátnőd, talán bocsánatot kér, reméljük lesz ilyen alkalom. Egyébként mit keresett ott a kutyád? :D Sétáltattad?

18/F

2012. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem igazi barátok. Keress új társaságot.
2012. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!