Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Animefanok! Van köztetek...

Animefanok! Van köztetek olyan aki rajzol mangákat?

Figyelt kérdés

Ha igen melyik stílust használjátok? Mondanátok majd egy animét aminek a grafikája hasonlít a sajátotokra? Hol tanultatok meg mangákat rajzolni?

Bocsi a sok kérdést de kíváncsi vagyok. Nincsenek anime rajongó barátaim, ezért ezt az egészet maganban tartom. Nem is szoktam másokkal beszélni ilyenekről mert őket idegesítik... Ebből a szempontból magányos vagyok. :)



2012. júl. 16. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én tervezek egy mangát, először bleach fan artokat próbáltam most próbálok saját stílust létrehozni
2012. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hali! Gyere a Deviantartra! Vagyunk egy páran, akik rajzolunk. Nem mondanám, hogy mangát rajzolok, mert csak egy-két képregényoldalt mondhatok, amit be is fejeztem, de mangás stílusban rajzolok, jó 11 éve. Nem nagyon hasonlít egyik animére sem a stílusom, mert több dolog hatott rám. Sailor Moon, Mahou Sensi Negima, Mumin, CLAMP, Tanemura Arina, Candy Candy és egy csomó deviantartos mangaka.


Évek alatt tanultam, először másolással, később saját karakterek kitalálásával. A saját karakterek a mai napig jobban mennek, mint a fanartok. Ha érdekelnek a rajzaim is, küldj privátot! Vagy add meg a saját Deviantart nevedet, és akkor majd watchollak. Itt nagyon nem szeretek ilyen személyes dolgokkal reklámozgatni magam, mert ez egy anonim oldal, ugye érted. Egyébként sokat lehet tanulni tutorialokból, meg a Mondo magazinban is mindig van rajzlecke.

2012. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2.kérdező, küldenél egy linket a Deviantartról?:) Nem akarok rossz oldalra menni :( :D
2012. júl. 16. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ide ingyen lehet regisztrálni, és képet feltölteni. Nincs korlát, és bármilyen szinten is állsz a rajzban, jöhetsz. Angolul van, de könnyen érhető.

2012. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hello én a Bakuman című animéből tanultam meg és a rajz stílusom leginkább a Pandora Hearts-é hoz hasonlít.
2012. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 AkaneChan válasza:

Én most tanulok mangát rajzolni és leginkább a naruto shipuudennnek a stílusát vettem át.Facebookon fent van pár rajzom itt a link: [link]


Remélem tetszenek majd:)

2012. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én általánosságban elég lassan haladok a saját mangáimmal, de a jelenlegi leghosszabb sztorim, amin dolgozom, az olyan 10 oldalnál tart.

A saját stílusomra a leginkább Arakawa Hiromu volt hatással a Fullmetal Alchemisttel, de a Nitro+CHiRAL stúdiótól a Togainu no Chi játék rajzai is megfogtak, nomeg Miwa Shirow a DOGS-szal, de amit nem tudok megrajzolni, azt bárhonnan ki tudom lesni, ahonnan csak lehetséges:)

feradraco.deviantart.com elmáletileg a saját sztorim itt lesz valamikor:)

2013. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Masashi Kishimoto-sensei, Arakawa Hiromu,Clamp,Hiro Mashima és persze a saját stílusom, anime terén: Naruto/Shippuden, FMA/B , Fairy Tail, Rave Master , Code Geass, Kobato... ennyi xD
2014. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!