Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A felső szomszédom klumpába...

A felső szomszédom klumpába jár egész nap, roppant idegesítő, már kértem szépen, csúnyábban, vettem neki mamuszt, javasoltam szőnyeget. De semmi! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél a felső szomszéd feletti szomszédnak is egy pár klumpát. Kérd meg-elmesélve a helyzetet- járjon benne 1 hónapig. Hátha...

Vagy...

Ha a felső szomszéd férfi vigyél neki egy üveg italt, ha nő egy csokor virágot. Kérd meg újra. Hátha...

Vagy...

Reménykedés, hogy mihamarabb elkopik a klumpa.

2012. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyothall a "nyanya"...:(((teljesen tanácstalan vagyok!!!
2012. júl. 18. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: Írd le neki, hátha úgy jobban megérti, hogy kopog a klumpája, kérd el tőle 1 délutánra,( vagy elmentek együtt), elviszed egy cipészhez, és tetetsz rá valami puha gumitalpat, az nem kopog. Az idősebb emberek nagyon kötődnek a kényelmes, megszokott papucsaikhoz, így viszont mindenki jól járhat.Hátha...
2012. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Megpróbálom ezt a cipészes dolgot,hátha odaadja,hogy elvigyem...bár már nem vagyunk beszélő viszonyba...de hátha!!! :)
2012. júl. 19. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem a adja a papucsot a cipészt vidd házhoz.

A lehetőségek kimerültek.

Csak a költözés marad.

2012. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!