Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktak általános iskolás...

Szoktak általános iskolás osztálytalálkozót tartani?

Figyelt kérdés
Mennyi év után történik ez és hogyan?

2012. júl. 17. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem már volt kettő is, de nem szokások alapján, hanem egyszerre csak vki rájött, hogy össze kéne hívni a bandát, végülis spontán módon... Nem telt el még öt év sem, max. kettő, mikor az első volt.
2012. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában az általános iskolai közösség nem marad olyan emlékezetes, mint a középiskolai, de ha jól érezte magát együtt az osztály, akkor tartanak, miért is ne. Nekünk csak hirtelen jött ötletek alapján volt kettő-három, nem volt benne rendszer. Ha akartok, szervezzetek bármikor, ne számítsanak a szokások, nem kell öt éveket várni.
2012. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy darabig tartottunk, most már szerintem nem hiszem, hogy lesz több. Legutoljára 20 éves koromban voltam ilyenen. Most 25 vagyok, az elmúlt öt évben tuti, hogy nem volt.
2012. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem hinném, hogy fogunk tartani osztálytalálkozót, de, azért jó olvasni mások tapasztalatait.
2012. júl. 20. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!