Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem tünt fel, hogy a...

Csak nekem tünt fel, hogy a mai iskolás lányok már erőszakosabbak, többet verekednek, mint a fiuk?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És a pofájuk is nagyobb.
2012. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Mivel iskoláslány korom óta nem nagyon forgok iskoláslányok körében, így ezt nem tudom megmondani.
2012. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

23:20


akkor minek írsz ide? :D

2012. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én azt vettem észre, hogy nem tisztelik a felnőtteket fegyelmezetlenek. Míg régen ha ránk szólt a tanár, fejet hajtva elsunnyogtunk, a nagyon pimaszok legfeljebb kibeszélték a háta mögött, de szembeszegülni egy az egybe tanárral, szülővel, ez nem volt. A felnőtt azt mondja: ez és ez van, mostmár nem fogadják el, hanem akadékoskodnak. :(
2012. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy nagyon tiszteletlenek mostanában..
2012. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a meglátásom, hogy az elmúlt 20 évben az ún. rendszerváltás nyerteseinek az átlagosnál több gyerekük van, akik örökölték a szüleik mentalitását. Az ilyen szülők között többen vannak például a gátlástalan, gerinctelen, adócsaló vállalkozók, akik visszaéltek a piacgazdaság által nyújtott lehetőségekkel (vadkapitalizmus). Sajnos ezzel magasabb jövedelemre lehet szert tenni, és így tudnak legalább 3-4 gyereket vállalni. Nyilván nem mindegyik sokgyerekes szülő ilyen, de a súlypont ebbe az irányba tolódik. A gyerekek pedig alapvetően úgy viselkednek, ahogy otthon látják, átveszik a szülői példát.

A másik oldalon pedig több a roma, akik szintén a gátlástalan segélyezés miatt tudtak szaporodni.

Ezek miatt a mai fiatal generáció erőszakosabb és gátlástalanabb a korábbiaknál. De lányok és fiúk közötti különbséget nem látok ilyen szempontból.

Amit látok, hogy például a közelünkben levő discoból 8-10 éve még csendben mentek haza a fiatalok hajnalban, manapság meg ordítozva, hogy néha fel is ébredek. Ez egy példa a "mindenkit leszarok" hozzáállás megnyilvánulására.

2012. jún. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2004 ben érettségiztem,de már akkor minden tanár azt mondta hogy nálunk,meg nehany mas osztalyban is sokkal több a gond a lányokkal mint a fiukkal.
2012. jún. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!