Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyannal nem akarnak haverkodn...

Olyannal nem akarnak haverkodni az emberek aki túlságosan rájuk erőlteti magát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

A többség esetében a válasz: nem.

Viszont erre is létezik megoldás, ez pedig határok meghúzása a felek részéről. Voltak, vagyis vanak ilyen ismerőseim, akikkel máig összejárok, miután túl vagyunk a lekoptatás fázison, megértették, hogy nem kell naponta hívogatni és órákig dumálni telefonon (szó szerint órákig!!!), elég teszem azt hetente, nem kell minden órát együtt felvennünk, nekem is kell egy kis lélegzet, elgévre azért jöttem egyetemre, hogy új embereket ismerjek meg, nem azért, hogy leragadjak egy mellett. A lényeg, hogy miután ezeket a határokat megértettem velük, nem bántólag, csak éreztettem, meddig és nem tovább kéne, elég normális kapcsolatot alakítottunk ki.

2012. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!