Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért nem próbálnak kapcsolatot...

Mért nem próbálnak kapcsolatot teremteni velem az emberek? Részletesebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy társaság ahova eljárok rendszeresen és valamelyik este átgondoltam a dolgokat. Rájöttem ha én nem mennék oda az emberkékhez beszélgetni akkor kb. leszarnának ülhetnék egész nap egyedül. Egyáltalán nem érdeklődnek. Senki nem kezdeményez felém mindig én nyitok először.

2012. júl. 18. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő társaságba jársz. Én vagy két évig próbáltam így bekerülni egy társaságba, ahol jól éreztem magam, mert hasonló érdeklődésű emberek voltak, de ugyanezzel találtam magam mindig szembe. Nagyon kedvesek voltak, ha odamentem hozzájuk, de maguktól sosem hívtak. Aztán megismerkedtem más emberekkel, és rájöttem, milyen az, ha olyanokkal vagyok, akik tényleg szeretnek, akik hiányolnak, ha nem látnak. Ég és föld. Szerintem hagyd őket a fenébe!
2012. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom lehet ez a megoldás :S
2012. júl. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!