Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bándi Kata halála miért vert...

Bándi Kata halála miért vert ekkora port? Mi volt meggyilkolásában annyira különleges? Ki volt ő?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 10:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván csak azért, mert rendőr volt. Én sem értem ezt a nagy felhajtást. Oké, sajnálom meg minden, de egy "sima kis diáklány" sem érdemel kevesebb sajnálatot, még akkor sem, ha "áldozattípus". Miért ne lehetett volna az Bándy Kata is, csinos, helyes csaj volt. Én például a 90 kilómmal abszolút nem félek attól, hogy bárki is meg fog erőszakolni.
2012. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%

"Mi volt meggyilkolásában annyira különleges? Ki volt ő?"


Fogadni mernék ha neked ölnék meg valakidet és ezt kérdeznék hogy "ugyan mi volt ebben annyira különleges?" rögtön felháborodnál.

Hogy ki volt ő? Egy ember, az volt. Egy ember mint te vagy én. És ha egy másik ember halálára felmerül valakiben ez a kérdés hogy ugyan miért volt ez olyan nagy dolog ott nagy zűr van a fejekben...

2012. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
12. vagyok. De miért is várom hogy megértsd miért volt ez nagy dolog miközben szegény lánynak még a neve se maradt meg benned helyesen...
2012. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%
Fiatal, vékony, szőke ès csinos volt, reklámozták fb-n, a rendőrségnél folgozott. A kinèzete miatt jobban sajnálják, mintha egy csúnya, idòsebb ember lett volna. Vagy nem ilyen hófehér bőrű. Nem mellesleg jó indok, hogy szidni lehessen a cigányokat. Sajnálom a lányt, de nem ő sem az első, sem az utolsó, aki így járt.
2012. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó elég egyszerűen látod a dolgokat,gondolom te magad is a kisebbséghez tartozol.


Ha nem lennének cigányok,akkor a tizedére esne vissza a bűncselekmények száma Magyarországon.

Milyen szép is lenne nélkülük élni.Milyen szép is lehetett a századelőn,amikor még tudták hol a helyük.

2012. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
24%

Nem vagyok cigány, csak egyesekkel ellentétben nem bőrszìnben gondolkodom. A feltételezések nagyon mennek. Nem egyszerűen gondolkodom, csak az eset "felkapásának" egyszerűek ennyirerùek az okai. Pécsi vagyok, nem ez az első bűncselekmény sem a városban, sem az országban, de megnézném hány ember miatt vonul ki két tucat rendőr egy utcába. Felkapták, mert reprezentálni lehet vele. Ha az áldozat szép, fiatal vagy gyerek, értelmiségi, akinek "szép jövòje lett volna" azokból nagyobb műsort lehet csinálni. Indok, hogy szidják a rendőröket, cigányokat, politikusokat, a közbiztonságot, volt, aki melegeket okolja. Az emberek egyszerűek, gyűlölködéshez pedig nem kell sok. De persze én vagyok az érzéketlen bunkó cigány. Látod, neked

is milyen EGYSZERŰ volt mélyreható véleményt alkotni két mondatból.

Egy 25 éves egyszerű nem cigány pécsi diplomás

2012. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó ez nagyon rossz :) te sem gondolod hogy elhisszük :)

Itt amúgy ha megfigyelted sokszor adják ki magukat cigányok magyarnak,meg diplomásnak meg nyelvizsgásnak stb,de amit mondanak,az mégsem klappol,ahogyan nálad sem...


Tehát nem kell egy magyar bőrébe bújva ilyen demagóg butaságokat írkálni,mert hiteltelen.Teljesen.

2012. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
18%
Most diktáljam be diplomám sorszámát, hogy elhidd? Vagy meséljem el mot tanultam hol, miből írtam a szakdolgozatomat? Aki nem cigAny annak kötelező a rasszizmus? Ha elhiszed, ha nem, magyarvagyok és diplomás, csak épp máshogy gondolkodom.
2012. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
40%
Az meg nem hat meg, hogy pontozgatsz, gondolom neked csak ennyi örömed van az életben.
2012. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

11:58-as. Tán azért nem marad meg a fejemben a neve,mert az én fejemet nem mossa az RTL klub,a Tiedet igen!?

Egyébként meg akárki is volt Ő,azért mert felkapták a nevét egy bizonyos oknál fogva,ne haragudjál már,de nem tartom különlegesebbnek,mint a szomszéd nénit akit 5000Ft-ért szúrtak szíven.

Na ezt nem adta le a hülyítő dobozod,mi?

2012. júl. 19. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!