Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ember az...

Szerintetek milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
A srác 20 éves múlt lassan 21 éves lesz. Imádja a motorokat és mindig panaszkodik hogy nincs neki rá pénze (mert szegényebb családból származik) hogy vegyen. Dolgozni utál minden lehetséges munkára talál vmi kifogást hogy ezért meg azért nem akarja csinálni (pedig egészségileg és fizikálisan alkalmas lenne rá! Mondtam neki menjen napszámba igaz nem fog belőle meggazdagodni de egy kis költőpénze legalább lenne. Erre jött a válasza hogy hová! (pedig rengeteg helyre el tudna menni napszámba itt békés megyében) Mondtam neki azt is már, hogy menjen szerződéses katonának. Erre ő azt válaszolta hogy nem igazán érdekli a dolog. 20 évesen gyakorlatilag még mindig otthon van ül és azt várja hogy a seggét kinyalják az otthoni körülményekért nyafog, nyávog és kéne neki pénz erre meg arra de az anyja nem ad neki (mivel neki sincs). A másik meg, hogy mindenáron autós-motoros újságíró akar lenni. De az újságírói szakot a suliban azt utálja mert nem autókkal és motorokkal foglalkoznak az órán hanem a Békés Megyei Hírlapba kell nekik cikkeket írni! (mondtam neki mindennek előbb az alapjait kell megtanulni és aztán választani a lehetőségek közül mivel egy építész sem a tetőt kezdi el előbb építeni hanem az alapokat és úgy építkezik egye feljebb) Találtam neki a neten egy autós-motoros hírekkel foglalkozó oldalt ahová vettek fel embereket hogy autós-motoros cikkeket írjon és tájékoztassák a szurkolókat. Az oldal üzemeltetői oda írták mit kell csatolni a jelentkezéshez és az e-mail amire el kell küldeni! Mondtam neki küldje el minél hamarabb mert el fog kelni a hely. Rá pár napa megkérdezem hogy elküldte-e azt mondta nem. De a hely már betelt. Ti mit gondoltok az ilyen emberről? Én azt gondolom róla hogy egy várakozós semmirekellő ember aki tényleg azt várja hogy mindent megkapjon és ki legyen nyalva a segge úgy hogy ő lassan 21 éves létére nem tesz érte semmit! Az apja helyébe már rég lekevertem volna neki egyet.
2012. júl. 21. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy téged ez miért idegesít, és hogy miért foglalkozol vele, mikor nyilvánvaló, hogy ebben az élethelyzetben se nem tud, se nem akar segítséget elfogadni. Foglalkozz a saját életeddel, és ha jó akarsz lenni, akkor légy a segítségére, ha magától meg akar változni. Mert ha valaki kényszerből változik, az úgyis csak ideiglenes lesz.
2012. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek..

Én is ismerek ilyet.

Modjad neki vegyen egy Mz-t Azok olcsók. :D

Amúgy nem értem az ilyen embereket. Talán egy pár telefonszámot dobj rá ahol melólehetőséget tudna leakasztani aztán ha nem mozdul semmire ne foglalkozz a hülyeségeivel úgyis csak műszenvedni akar ezek szerint.

2012. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sőt akit én ismerek az 24 éves. Dettó ugyanez. Nem tudom mit várnak az ilyenek?? Azt hogy jön valami neves cégtől egy öltönyös igazgató és azt mondja hogy ,uram lenne szíves átvenni tőllem a sikeres vállalatom ,mert már nagyon meguntam. Jajj legyen már olyan szíves szépen kérem magát üljön már be a 20 milliós autómba és kegyesen kérem vegye már át a több százmilliót produkáló cégem ha megtenné. De csak ha nem esik nehezére és ráér.

És még akkor a srác talán ezek unszolására vacillálna rajta hogy á nem biztos. :P Kajak ismerek ilyet de az még csak újságíró se akar lenni csak gazdagember. Esze rá meg semmi persze.

2012. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!