Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A halál előtt minden ember...

A halál előtt minden ember felteszi magának ezt a kérdést?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy azok az emberek akik a haláluk előtt vannak és még van egy kis idejük, azok feltesznek maguknak olyan kérdéseket mint, hogy "vajon jó ember voltam-e?".

Főként az ateista emberekre vonatkozóan lennék kíváncsi.



2012. júl. 19. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy embert, aki már átélte a halála előtti pillanatokat. Van egy tippem, hogy a GyK-n kevesen vannak közülük.
2012. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az ateisták is felteszik maguknak - legalábbis szerintem (még sosem haltam meg, bár ma nem küldtem tovább egy körlevelet, szóval bármi megtörténhet.)


Sok vallásos hiszi azt, hogy mivel mi nem hiszünk Istenben, ezért nincs egzakt, meghatározott mértéke annak, hogy mi a jó, és mi a nem - természetesen ez nem igaz.

2012. júl. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2012. júl. 19. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha majd meghalok, akkor ezt nem fogom megkérdezni magamtól.

Ha létezik Isten, akkor majd tőle megkérdezem, ha nem, akkor úgyis csak egy kémiai folyamat eredménye voltam és senkit nem érdekel, hogy milyen ember voltam :)

2012. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!