Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » , , magabiztos ferfi, ,...

, , magabiztos ferfi, , leirnad nekem hogy milyen lehet, hogy veheti at az iranyitast? Hogy legyen magabiztos? Es ne feljen attol, ha a talpara all es ellent mond nekem akkor elveszit, mert akkor tortenik meg ez ha igy marad a kapcsolatunk!

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Általában azok a pasik nem mernek a talpukra állni, vagy pontosabban ellent mondani, saját igényeiket kinyilvánítani, akik önbizalomhiányosak és attól félnek, hogy nem kapnak már ilyen nőt.


Nem minden esetben de általában.

2011. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Talán önbizalmat kellene teremteni. Jó vagy, jobb vagy, mint egy akármilyen másik férfi, szeret a barátnőd és ha nem is egyeztek, akkor is kiáll melletted.


Amúgy meg lehet ezt úgy is gondolni, ha ezért elhagy a nő, akkor menjen, nem vagytok egymáshz illők!

2011. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez elsősorban rajta múlik, de segítheted olyan trükkökkel, hogy SZÁNDÉKOSAN háttérbe húzodsz, pl. ha valamit el kell dönteni (legyen szó arról, mi legyen a vacsi, melyik filmet nézzétek meg, vagy komolyabb dolog is), látványosan eljátszod, hogy nem tudsz dönteni, segítségen. És kivárod, míg dönt, akkor is, ha egy hétig tart. Előbb-utóbb belejön és megjön az önbizalma.

Vagy ha valamit meg kell javítani vagy el kell intézni, rábízod, és aztán elmondod, hogy milyen ügyesen megoldotta.

Nekem bejött.

2011. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a férjemet 10 évig győzködtem,hogy jó pasi,ügyes,bátor,okos,meg tudja csinálni,..stb. sajnos nem jött be. még mindig a legegyszerűbb neki,ha megkérdez vagy megkér engem,mert-mint mondja-én úgyis jobban,gyorsabban vagy ügyesebben tudom megoldani a problémát. soha nem szültem gyereket,mert nem mertem rábízni magunkat arra az időre,amíg nagy pocakkal vagy kis újszülöttel nem tudok gondoskodni mindenről. mostanra elegem lett a talpraesett asszonyka szerepéből,gyenge nő akarok lenni,ezért elhagyom.
2011. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magabiztos, sikeres 40-es férfi vagyok.

Soha nem adnám ki az irányítást a kezemből,

mert helyesen szoktam dönteni.

Az már más kérdés, hogy mennyit is rágódok magamban a döntés meghozatala előtt.

(Eddig az élet engem igazolt.)

2011. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nahát utolsó,ritka példány vagy. gratulálok és további sikereket kívánok. csak arra figyelj,hogy nehogy átess a ló túloldalára. időnként egy férfi is lehet gyenge,azt szeretjük.
2011. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsónak:


Igen gyenge ill. inkább gyengéd is szoktam lenni.

De nem ez volt a kérdés.


(Ha még leírnám, hogy romantikus, művelt, nem ivó, nem dohányzó vagyok és a focit is utálom...stb...)

2011. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!