Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfiaknak fiatal, szép,...

Ha a férfiaknak fiatal, szép, szexy nő kell, miért gáz, ha a nőnek is nagyok az elvárásai, csak nem feltétlen külső terén?

Figyelt kérdés

Sok pasi megszólja a nőket, hogy csak a pénzre, anyagi biztonságra mennek stb. És akkor mi van?


Ők meg a szép, fiatal lányokra buknak és eszük ágában se lenne egy idős, csúnya nőt választani.


2011. aug. 15. 11:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
ez így van kérdező
2011. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Na igen...
2011. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

Azért, mert az ilyen pasik értékrendje szerint az úgy van rendjén, ha a barátnő szép, fiatal, szexy, de persze őket már nem a pénzük miatt kell szeretni, hanem mindennemű egyéb kiválóságuk miatt. :D


Mindkét típuson (nőn és férfin) is csak kacagni tudok. :)

2011. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%

"csak a pénzre, anyagi biztonságra mennek stb. És akkor mi van?"


Az van, hogy az ilyeneket kilóra meg lehet venni.

2011. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%

Mert óriási a különbség!!


Egy nő, a pénzre gondolva bárkivel simán elszexelget...

Egy pasinak meg semekkora összegtől sem lesz merevedése!

Ergó: csak jó nő kerülhet a képbe!!!

2011. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%

"miért gáz, ha a nőnek is nagyok az elvárásai,"


Általában MINDEN nőnek nagyok az elvárásai...

...mert túlértékelik magukat.

Azután meg koppannak!!

2011. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
teljesen jó ez a gondolat amit a kérdező felvetett. el is gondolkoztam rajta. és mennyire igaza van. szidják a nőket hogy jaj csak a pénzre mennek stb... dehát a pasik sem jobbak. kár is ez ellen hőbörögni, lázadozni. míg világ a világ ez így is lesz. a szépek és a pénzesek előnyben!
2011. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%

No igen, pont ezért koppan mindenki a végén :D

Én pl. jóval leengedtem a mércét mind anyagi, mind külsőségi, mind személyiségi kérdésben, mert megszerettem a párom. És lám, 2 év alatt kinőtte magát pontosan azzá az emberré, akit én megláttam benne anno. És semmilyen direkt befolyással nem kellett lennem rá :)

2011. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy meg szerintem is így van ez rendjén a piacgazdaságban: a fizetőképes kereslet megtalálja a felvevőpiacát.
2011. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%
Csak azt nem értem miért baj, ha egy férfi szép nőre vágyik. Talán a nők nem egy jóképű férfire vágynak? Csak a különbség, hogy a nők nagy százaléka jóképű ÉS pénzes társra,mi csak szép nőre vágyunk.
2011. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!