Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok olyan egy...

Mit gondoltok olyan egy harmincas férfiról, aki aranyból csináltatja a fogtöméseit? Milyen ember lehet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, akinek nagyon fognak örülni a sírrablók 200-300 év múlva.
2012. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nyehehe, első :D


szerintem azt, hogy vagy "származású" és fel akar vágni, vagy lemaradt valahol az időben, és azért mert "anyámnak is arany volt a tömése, azt mondta, az a jó", szóval olyan geek

2012. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már nem tud mihez kezdeni a pénzével.
2012. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gazdag. És nem bírja az amalgámot.
2012. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ma már inkább fehérrel tömnek, nem amalgámmal, ahhoz képest alternatíva az arany.
2012. júl. 26. 15:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Te vagy az harmincas férfi, kérdező? :D

Aztán mi vitt rá, hogy egyáltalán elgondolkodj ezen az alternatíván? Szerintem visszataszító az arany tömés, a fehér tömések korában. De nekem mindegy, én nem fogok veled csókolózni :D :D

2012. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kell 20-30 év, egyeske, hogy kikaphassák a töméseit. Átlagosan egy év alatt lebomlik az emberi holttest.

Coki akkor van, ha a fickót elhamvasztják, ugyanis azelőtt minden idegen dolgok kiszednek a testéből.


Szerintem a fehér tömés sokkal szebb, és nem ölnek meg azért, hogy kiszedjék a szádból, kérdező.

2012. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kocsog. :) De a legröhejesebb viszont az, hogy a csillogó aranytömése nagyjából csak olybá tűnik, mintha nem mosott volna fogat mindenféle pörköltösmaradék zabálása után. :) Szóval ha valakinek ez esztétikus, az beteg. :D
2012. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Egyértelmű a kép, akkor nem csináltatok aranytömést :)

Nem is akartam, csak láttam hogy létezik ilyen, és meglepő volt.

2012. júl. 27. 07:15
 10/12 anonim ***** válasza:
2012. júl. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!