Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme van ennek a gigászi...

Mi értelme van ennek a gigászi olimpiai megnyitónak?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy én már most unom (22.20-kor), hogy egy gyerekes képeskönyv színvonalán elmeséljék nekem az angol történelmet. Ja, és ezt átszámítva 10 milliárd Ft-ból, 10 ezer szereplővel. Nem lehetett volna ezt valami hasznosabb dologra költeni?


[link]



2012. júl. 27. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy mire költik? Neked úgysem adnának belőle még ha másra költenék is.

Ha nem tetszik keress más adót, lehet adják a Maúniká shót lehet az neked izgalmasabb...


Nekem speciel nagyon tetszik és látványos. És valószínűleg így van ezzel az a min. 1 milliárd TV néző is aki most nézi...

2012. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Antik Város válasza:
100%

Mondanál hasznosabbat egy ilyen kaliberű nemzetközi, embereket összetartó eseménynél? Ennyi nemzet négyévente egyszer végre egy irányba megy és ugyanannak örül.

Megértelek, de egyben szomorú is, hogy a recesszív folyamatok demagóggá tesznek sok embert. Tudom, nehéz, de próbáld néha az értékeket nem pénzben mérni. Meglátod, mennyivel értékesebb a világ, ami körülvesz.

2012. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem érte meg, aránytévesztés volt. Láttam jó pár korábbi olimpiai megnyitót a moszkvaitól kezdve, és nekem azok is teljesen megfeleltek. Nem kell ez a kolosszális bohóckodás. Legközelebb már egy űrhajó fog leszállni egyenesen a Marsról. Ugyanilyen, vagy még szebb ünnepséget lehetett volna csinálni nem 10, de mondjuk 1 milliárdból. Vagy még kevesebb-ből. És a tematika se tetszett. A ma már csak virtuálisan létező Brit Birodalom egyoldalú felmagasztalása. Nem vették figyelembe, hogy ez egy nemzetközi rendezvény.
2012. júl. 28. 07:24
 4/8 Antik Város válasza:
66%

Tudod, ez egy nagy üzlet, ami jól ki lett számolva. Az olimpiát érintő reklámbevételek, az Egyesült Királyság idegenforgalmi bevételei, a televíziók közvetítési jogdíjai nemcsak fedezik ezeket a költségeket, hanem bőséges hasznot is hoznak Londonnak. Ezt nem hülyék számolták ki. Te is befizeted a részed, amikor megveszed az olimpia alatt reklámozott mosóport, és megiszod közben a sört, amit két ugrás között fognak virtuálisan ajánlani :) de erőszakkal senki nem veszi el tőled, ha nem akarod, ezért nem értem a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" hozzáállást.

Ha lenne egy sikeres vállalkozásod, biztosan átlátnád ezeket az összefüggéseket. Az viszont nem bűn, ha nincs. Valakinek a szalag mellett is kell robotolnia, és ócsárolnia kell azt, akinek vannak lehetőségei, ötletei, az emberek közérzetét javító innovációi. Közben eszébe sem jut, hogy a szalag burzsoá tulajdonosa nélkül az a nyomorult munkája sem lenne, amihez annyi kreativitás és felelősségvállalás sem kell, mint amennyivel egy jobban idomított majom is rendelkezik.

Annak is biztosan örülnek, hogy Neked ez nem tetszik, mert ez igazolja, hogy nem vagyunk egyformák és uniformizálhatóak. Csúf dolog is lenne.

Szerintem Te ne is nézd az olimpiát! Mélységesen fel fog háborítani az a drága, korszerű hi-tech technológia, amit látni fogsz, a korszerű sporteszközöktől ki fog nyílni a bicska a zsebedben és nem fogod érteni, miért kell olykor néhány perces reklám spotot megnézni. :)

Remélem, nem voltam sértő :)

2012. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én olyat néztem mikor megláttam a stadion reflektorait, hogy csak na. Ugyanis a Rothschild család leggazdagabb ága Londonban él. Köztudott, hogy ők a világ leggazdagabb és legnagyobb hatalmú családja. Azt is tudjuk, hogy szabadkőművesek. Az USA-t is szabadkőművesek alapították. Az 1 USD-n a szabadkőművesség jelképe, egy piramis található. Kicsit se látszik, kik irányítják Angliát ( és még jó pár országot ).
2012. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4: Arról ne beszéljünk, hogy megsértődtem-e, nincs értelme. Csak két helyreigazítás: 1. Nem szalagnál dolgozom. 2. Idomított majom sem vagyok.
2012. júl. 28. 19:20
 7/8 A kérdező kommentje:

Primitív, demagóg, irigy rabszolga vagy idomított majom vagyok. Ezek az értékelések jöttek le a rendkívül intelligens, fennkölt, nagyvonalú polgárok fenti válaszaiból. Köszönöm mindenkinek. Azért rajtam kívül is van még egy-két ilyen majomféle:


[link]

2012. júl. 29. 08:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszett! A pekingi megnyitó pl. sokkal élvezetesebb volt.


És ez a többórás hosszúság is túlzás....A 2012-es foci eb megnyitó száma is kb. fél óra lehetett (max. 1) és az is látványos volt, erről ennyit...

2012. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!