Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az a fotókönyv? Szerintetek...

Mi az a fotókönyv? Szerintetek megéri csináltatni? Tudnátok érveket felsoroltatni mellett?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha sok pénzed van, akkor csináltass. Nem 2 forint az ilyesmi. Csak azért kidobni több ezer rugót, hogy aztán majd a fiókban porosodjon.
2012. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láttam már pár jópofa fotókönyvet. Egyik ismerősöm családja minden év végén csináltat egyet, amelyben a családjukkal abban az évben történt fontosabb események szerepelnek: nyaralások, gyerekszületés, esküvő, stb. Jópofa, de kicsit drága. Ha nagyon sok pénzem lesz, talán csináltatok.
2012. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ milyen fotókönyvre gondolsz. Ha Fine-Art albumra gondolsz akkor az a történet annyi, hogy miután a fotós(vagy te) megtervezte elküldi a labornak akik a terveket fényérzékeny papírra világítják, előhívják majd kemény hordozóra (fotókönyv lap - műanyag ill. papír) kasírozzák majd ízléses könyvformátumba kötik. Ennek lehet kb. ötvenféle borítója (anyaghasználat terén, illetve színekben) és valóban nem olcsó de szerintem megéri rendelni, mert ha jól van összerakva sokkal többet mond mint egy DVD rajta a sok száz képpel amit sokkal több idő végignézni. Ha érdekel írj privát üznetet mutatok a sajátjaimról néhány képet. A különböző csináld magad könyveket nem ajánlom, amennyivel olcsóbbak, nem annyival gyengébbek (szerintem).
2012. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem megéri! De ez annyira egyén függő! Valakinek fontosak az emlékek, valakinek nem!

Én el nem tudom képzelni, hogy pl: az esküvőmről ne készüljön album:)

Megkérdezhetem,hogy a Te fotókönyvedet ki csinálta? Ő is fotózott vagy a meglévő képekből csinálta?

Méret, ár?

Köszönöm.

K.

2012. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kérdező! Egyelőre véleményeket gyűjtök és próbálok tájékozódni a témában.
2012. aug. 21. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!