Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetováló/piercinges pár...

Tetováló/piercinges pár mellett ti hogy fogadnátok ezt el?

Figyelt kérdés

Párom tetovál, illetve piercer, sok vendége van, jól dolgozik.

Természetesen sok női vendége is van. Mindent vállal, mindenhová - tehát intimpiercinget/-tetkót is...

Tudom, hogy a munkájához tartozik, és azt is mondta már, hogy egy esetleges női intimnél ő nem egy p*ncit lát maga előtt, hanem csak a munkát, nagyon-nagyon csúnyán, és szigorúan idézőjelben kifejezve (főként az én kedvemért) "csak egy darab húst".

Ezt én elfogadtam, megnyugodtam, és különben is, tudom, hogy szeret.

Viszont a minap nézegettem a weboldalát, ahol a munkáiból készült galériát is létrehozott... Láttam, hogy vannak új képei, gondoltam, megnézem. Nem szoktam tőle kérdezgetni, hogy mit szúrt/rajzolt és hová, és kinek, mert ugye ez főként csak munka, meg nekem sem esne jól, ha a tetkósom/piercerem a párjával kibeszélné a dolgaimat - meg a néha fellángoló kis féltékenységemnek lenne amúgy is betudva egy ilyen kérdés.

Szóval megnéztem az új munkáit a galériában, és az első két helyen ott virít egy takaros kis csiklópiercing, meg egy (egyébként rohadt jó, és egyedi) tetoválás szeméremajakra...

Tudom, hogy csak munka, de azért kicsit furkálja az oldalamat, habár a világért sem tenném neki szóvá, mert hülyeség lenne.

A kérdés az, hogy Ti hasonló helyzetben hogy fogadnátok el ezt?


2012. jún. 15. 10:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

És ha nőgyógyász lenne a párod? Ő szintén munkából kifolyólag egész nap turkál is a hölgyekben.


Vagy a színészeknél, ahol néha kötelező a csók a darabban?

2012. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

Pont azt akartam írni, mint az első...


Az már más kérdés, hogy én nem tudnám elviselni.

2012. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Gondolom a csaj nem azért ment, hogy felszedje a tetováló pasidat. A barátod szolgáltatást nyújt, az emberek igénybe veszik, és fizetnek érte.
2012. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Figyelj csak... Nem tanácsot kértem ám :)

Tudom, hogy oktalanul aggódok, és hogy az általad leírt esetben rosszabb lenne sokkal.

A kérdésem az volt, hogy Ti mit szólnátok az ilyenhez.

Ergo a válaszod nem hasznos.

2012. jún. 15. 10:22
 5/25 A kérdező kommentje:

Bocsi, az elsőnek ment az előző hozzászólásom.

Nem megnyugtatást kérek, csak véleményeket :)

2012. jún. 15. 10:23
 6/25 anonim ***** válasza:
49%
Tegyük fel hogy az a "cél" hogy összejönnek. Szerinted mennyi idő múlva lesz "használható" az a p.nci? Ott hirtelen felindulásból úgysem történik semmi és mivel szeret téged ezért nem fog belemenni randizgatásba.
2012. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Normális alapvetö féltékenység dolgozik az emberben! Itt fent áll a jol bevált közmondás: vagy megszksz vagy megszöksz! Tudod mivel foglalkozik tudod hogy szeret akkor mi bajod van? jo kérdés az ellötem lévönél! mi lenne ha plasztikai sebész vagy nőgyogyász lenne? bezséljétek meg szerintem! hozzátok szoba beszéljetek rola!Mert ha csak elfojtod magadba akkor elöbb utobb elkezdesz variálni meg kavarni és abbol csak a gebasz lesz! vagy vedd humorosra a figurát! gondolom rajta is van egy pár varrás szoval mond meg neki hogy NE merje hazahoznia munkáját! Egyszoval ez van vagy megszoksz vagy megszöksz! :P
2012. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Tudtad, hogy ez a munkája, eddig nem volt vele bajod, akkor most miért kezdesz gondot csinálni belöle?!?!?


Nekem eleve nem jönne ilyen foglalkozású férfi szóba, DE!!!! ha igy vállaltam volna a kapcsolatot, akkor most sem csinálnék belöle problémát.


(Remélhetöleg NEM csak azt tekinted hasznos válasznak, aki azt javasolja, hogy kezd el féltékenykedni, jeleneteket rendezni, cirkuszolni - ugyanis ha ilyen tanácsot kapnál és megfogadnád, akkor szerintem rövid idö múlva vége lenne a kapcsolatotoknak.)

2012. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8%

Bár én apsibol vagyok szoval én csak örülnék ha a csajom másik csajok lába közt matat! 7/7 voltam


27/F

2012. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

Igen, vannak tetoválók, nőgyógyászok, színészek.

És vannak tetováló-feleségek, nőgyógyász-feleségek, színész-feleségek.

Én alkalmatlan lennék ilyen feleségnek, mert nem igaz, hogy férfiként nem érinti meg egy csinos nő kívánatos helyzetben.

A férfiak teste robotszerűen reagál az ilyen helyzetekre. Akkor is feláll neki, ha nem akarja. A férfi nemi szervét nem érdekli, hogy az agy szerint ez csak munka, meg egy darab hús. Jó nő? Jó látvány? Felállok. Ennyi. Ezt nem lehet kontrollálni.


Az megint más tészta, hogy a férfi ezt soha nem fogja bevallani, és majd mindig ilyen "ez csak munka" szöveggel jön, hogy ne féltékenykedjen a párja.

2012. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!