Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtalálta valaki a lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálta valaki a lelki társát? Nem "csalódott" benne? Lelki társ csak ellenkező nemű személy lehet? Ha megtaláljuk a lelki társat, azt nem "válthatja le" senki a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én megtaláltam és még nem csalódtam benne. Szerintem nem feltétlen kell ellenkező neműnek lenni-e. Sajnos azt nem tudom, hogy leválthatja-e valaki, de remélem nem. =)
2010. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezt csak több évtized múltán tudnám megmondani:) 18 éves lány vagyok, több embernél éreztem/érzem azt, hogy igazi lelki társak vagyunk, egyformán gondolkodunk, ugyanaz az értékrendünk, egyformán érzékenyek és érzelmesek vagyunk. Az egyik ilyen ember a legjobb barátnőm, neki is azok a dolgok fontosak, ami neked, akkor van még valaki, ő egy rokonom felesége, vele tényleg dettó ugyanolyanok vagyunk, még az irodalmi ízlésünk is egyforma. Az anyósa csak 10 percet beszélgetett velem, de egyből megjegyezte, hogy rokonlelkek vagyunk.:) Hát még nem csalódtam egyik lányban sem. És biztos, hogy leváltani sem fogja őket senki, mert persze új barátságok biztos fognak születni, de mindig a szívemben vannak és ott is fognak maradni, mert ott a helyük. Ez ilyen...tudod, a szeretetből nem lesz kevesebb, ha szétosztják.
2010. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszek benne hogy csak egy lelkitárs van, és mégúgysem hiszek benne hogy az a bizonyos lelkitárs egyzser a szerelmem is lehet. ezel együtt nem hiszek az egyedüli nagy Ő-ben sem. Ettől függetlenül szerintem nem válthatja le senki, max jön mellé másik - ugye ha nem párkapcsolatról beszélünk. az külön téma.
2010. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem feltétlen kell hogy az ellenkező nemből kerüljön ki. Ahogy példám is mutatja:)
2010. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell ellenkező neműnek lenni, de általában közvetlenebb az ember velük, mint egy azonos neművel. De van, aki nem tud anélkül közeledni egy csajhoz, hogy ne lennének hátsó szándékai/gondolatai, nála értelemszerűen ez nem fog bejönni. :D

Egyébként mivel az ember változik, sajnos megesik, hogy akit lelki társunknak hittünk, vagy ténylegesen az is volt, utólag már nem lesz az. Vagy mert valójában soha nem volt az, vagy mert épp nagyon a hátrányára, a barátságunk hátrányára változott.

2010. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már megtaláltam a lelki társam, de tönkre ment... A lényeg, hogy ilyen valóban csak egy van és a mai napig nagyon hiányzik!
2010. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem énis mondhatom azt hogy találtam egy lelkitársat, már 4éve ismerjük egymást, és utóbbi időben jobban 'összebaratkoztunk'. szinte ugyanaz az izlésünk zeneileg, gondolkodásilag is, jól eltudunk hülyülni, tudjuk mikor viccel a másik stb. (az utóbbit nem mindenki tudhatja) egy csomószor észrevettük hogy ugyanolyanok vagyunk belsőleg. mintha testvérek lennénk
2010. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én is megtaláltam, azonos nemű volt, aztán elvesztettem, akkor majdnem belepusztultam, most megint barátságban vagyunk, de már nem olyan mint régen és valószínű soha többé nem leszek senkivel úgy, mint vele. akkor elvesztettem önmagamat is , nem kicsit:(
2010. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
19.45-nek, Hogy mehet/tett/ tönkre, ha állítólag avval egy hullámhosszon kellett volna lenni? (ha persze tényleg Ő volt)És honnan tudtad, hogy tényleg Ő az?
2010. aug. 27. 19:52
 10/12 anonim ***** válasza:
én megtaláltam, de csalódtam benne aztán megint megbocsátottam és ma megit csalódtam benne:( de ezt még nem biztos, am meg egy hullám hosszon vagyunk meg tiszta szívből szeretjük egymást!!
2010. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!