Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Berlinnek vannak veszélyes...

Berlinnek vannak veszélyes kerületei?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Kreuzberg a híres török-negyed, de az van olyan rossz hely, mint a Józsefváros (Blaha, Népszínház, Teleki tér környéke)?
2012. aug. 4. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

A törököket ne hasonlítsd össze a cigányokkal.


Ismerek sok törököt és ők is jobb élet reményében emigrálnak.Beérik 1000 euróval havonta.


Ők megcsináljak azt a munkát amit a német nem.WC pucolás , takarítás , paprika , paradicsom szedés fóliasátorban stb stb.

Ők legalább dolgoznak.

Tény hogy van egyfajta mentalitásuk , de ők dolgosak.

2012. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó, köszi, de én nem arra voltam kíváncsi, hogy ők mennyiért dolgoznak és mit csinálnak.

Csak úgy él a köztudatban, hogy Berlin legveszélyesebb kerülete Kreuzberg (ahol törökök laknak), de a lényeg, hogy ez a negyed van -e olyan veszélyes, mint pl. Józsefváros?

2012. aug. 4. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan veszélyes mint Józsefváros.

Berlin nagyváros.

Minden nagyvárosnak vannak veszélyes kerületei.

Viszont Berlin gyönyörű, sokszínű hely.

2012. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!