Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak a magányos, unatkozó...

Csak a magányos, unatkozó emberek raknak fel mindenről képeket a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 10:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
63%
Sztem igen és nagyon idegesítő az a sok baromság, ezért is töröltem magam, nincs nekem erre szükségem.
2012. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pl házról tesznek fel képet,vagy huszonéves fejjel pofákat vágnak a képen,pózolgatnak és azt rakják fel stb,én is ezért törlöm magam
2012. aug. 5. 10:07
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Az azért relativ, hogy mi az a minden. Én pl teszek havonta 1-2 új képet a párommal vagy a kutyusról, ciciáról, ha pont készül róluk egy nagyon édes kép. Vagy pl nemrég kitettem egy párat a lánybúcsúmról.

De az szerintem is naygon gáz, akik minden nap lefotózzák a kajájukat, hogy hogy vannak felöltözve, kiírják, hogy melóban vannak, stb.

2012. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Marha értelmesek lehettek, a post jobb felső sarkában van egy megnyíló ablak, ott lehet tiltani az embereket.

Én a múlthéten x-eltem ki kettőt, mert ráuntam a hülyeségükre.

Az egyik nem győzte telebombázni idézetekkel a falat, azt hitte h ettől lesz halál értelmes, a másik meg szimplán feltűnési viszketekségben szenvedett.

Az ilyen bulifotók meg pózolgatós képek nem zavarnak.

2012. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem csak.

De azt én sem értem, mire jó.

2012. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én sem értem,meg az idézetek-te úristen,meg a mindennapi igazságok,vagy mi a címe
2012. aug. 5. 10:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Az egyik, 25 éves, egyetemett végzett, barátnőm folyamatosan ehez hasonló nagy bölcsességeket tesz ki. [link] Hogy tiltanám le, az egyik legjobb barátnőm már 10 éve. De ezeken kiakadok, főleg mikor napi 10et kirak.
2012. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Idegerítő képfelrakó ismerőseim között toronymagasan vezetnek a macskások, kutyások, unokások. Cica alszik, cica eszik, kutya csóvál, gyerek maszatos... Másik nyomasztó csoport mindig lefényképezteti magát, ha elmegy valahová, vigyorog a hegyen, tengerparton, mezőn, bárhol. Ráadásul sokszor!!! ((( Na, ez a siralomvölgy. De vannak ismerőseim, akik tényleg jó és érdekes képeket tesznek fel, ezért aztán a kevés értékért elviselem sokak családi lomtárát is.
2012. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem nincs túl sok ismerősöm,pont ezért,mert nem akarom a sz@rjaikat bámulni,akárhányszor csak fölmegyek oda.Jobban mondva van egy volt csoporttárs,akivel amúgy nincs semmi baj,csak nem bírjuk egymást.De azért az ismerősöm.Mindenesetre egy esélyt adtam még neki.Ha még egyszer meglátom a rusnya pofáját a frászbukon és megint be fogja teríteni a feje a képernyőt,akárhányszor le akarok menni megnézni,ki mit tett ki,tiltani fogom,mert rossz hatással van rám.
2012. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja amúgy én mindig teszek ki képeket,meg zenéket,csak nem a magánéletemről,hanem megosztok.Biztos engem is szidnakXd
2012. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!