Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért mert házasok vagyunk,...

Azért mert házasok vagyunk, mindenről közösen kell döntenünk? Nekem nem lehet saját véleményem, ami nem egyezik az övével?

Figyelt kérdés

Párom pénteken elment kikapcsolódni. Úgy volt, hogy éjfél előtt haza sem ér, sőt ha nagyon jó a buli, akkor egy barátjánál alszik.

Engem is hívtak barátnők erre-arra, de nem volt kedvem menni, ezért péntek d.u. gyorsan átszerveztünk mindent, és nálunk volt egy kis pletyi-party némi alkohollal. Összesen 6an voltunk,úgy volt hogy az egyik barátnőm itt alszik,a többiek taxival mennek haza.

Szóval, párom már 6 körül elment, nálunk fél8kor kezdődött a csajos este. Rendeltünk pizzát, beszélgettünk stb.

Fél 9 körül a párom hazaállított, elzavarta a barátnőimet haza, mert sz.r volt a buli, és inkább hazajött hogy kettesben legyünk.

Azt mondta, megbeszélhettem volna vele, hogy vendégeket várok, mert itthon maradt volna.


2012. ápr. 16. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Felfújjátok mindketten.
2012. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Hát én biztos kivertem volna a balhét, hogy hazazavarja a barátnőimet. Ki ő, hogy megszabja, ha neki szar estéje volt akkor nekem is legyen az?


Mondjuk én mindig megemlítem a páromnak, ha vendégeket hívok, de nem értem, miért maradt volna otthon? Ennyire nem hagy levegőhöz jutni? Bezzeg ő eljárkálhat bulizni...


Ááá, rémálom lehet az ilyen pasi.

2012. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Természetesen semmi joga elzavarni a barátnőidet, főleg, hogy ő előtte elment bulizni. Az a saját problémája, hogy nem érezte jól magát, és hazament, nehogy már neked akkor rögtön pattanni kelljen, és elküldeni mindenkit!

Ez nem közös döntés kérdése amúgy, hanem a bunkóságáé.

2012. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudott a párod róla, hogy hozzád is mennek vendégek, akkor elgondolkodnék a párkapcsolatomon. Ha nem, és úgy szervezted meg a bulit, akkor is.


Egy kapcsolat a kölcsönösségen alapszik. Persze, hogy lehetnek az embernek saját döntései, de a legkevesebb, hogy ezt megosztja a másikkal.


Gondolj bele, hogy milyen félreértésekre adhatna okot, ha nem így tennétek. Véleményem szerint a válások egy része is a "kis" félreértéseknek köszönhető.

2012. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hazazavarta? Ez igen nagy bunkóság. Mégha hirtelen ötlet is volt a csajokat áthívni, akkor is vághatott volna hozzá jó képet.

Ő nem érti, hogy azért szerveztél csajos bulit, hogy csak csajok legyenek ott, ő ne?

És mi az, hogy hazajön és tönkreteszi a te estédet is? A viselkedésével van itt a baj, nem a közös döntések a probléma.

2012. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt igaza szerintem.
2012. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként biztosan meglepődtem volna kicsit, de tuti jó képet vágtam volna hozzá akkor is, ha rossz kedvem van. Még talán belöktem volna egy "hol maradtak a seprűk, lányok?" poént is, aztán elmentem volna TV-zni, aludni, vagy akármi. /30 ffi/
2012. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hazazavarta a barátnőket? Ez mit takar? :S

Amúgy nem volt jogos, amit csinált, külön szórakozása volt, ahogy neked is, csak mert az övé nem jött össze, a tiédet nem kellett volna tönkretennie. Félrevonulhatott volna tv-zni majd aludni.

2012. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez engem is érdekelne, hogy mit jelent az,hogy elzavarta? Kidobta őket vagy mi? Egyébként én úgy gondolom, hogy ez egy szerencsétlen félreértés volt, mondd meg a párodnak, hogy eszedbe se jutott az, hogy esetleg mondani kellett volna neki. Én ezek után nem igazán foglalkoznék ezzel, nem akkora horderejű dolog, amin napokat kellene rágódni.
2012. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Pénteken a párom 6 előtt kb 5 perccel kilépett az ajtón. Megbeszéltük, hogy nem hivogatjuk egymást telefonon, ezért ő ki is kapcsolta.

Kb negyed 7 után jött az ötlet, hogy ugyan már ne menjünk el X szórakozóhelyre, mert az drága meg amúgy sem akartunk volna a 15-16 évesekkel bulizni.

Egyik barátnőmmel gyorsan bevásároltunk, az utolsó 20 percben rendet raktunk. (Nem volt kupi, csak tettem ki tiszta törülközőt, előkészítettem a poharakat, a fogason csináltam helyet stb.)

Fél8ra megérkeztek a lányok, kb 2 pezsgő fogyott el, mire a párom hazaért. Hallotta, hogy jó a kedvünk, tudta hogy "buli van".

Leült közénk, kérdezte mi történt, hogyhogy nálunk bulizunk. Röviden elmeséltem.

Elment lezuhanyozni és felöltözött pizsamába, majd közölte a csajokkal, hogy neki "fáj a feje", és jó lenne ha a bulinak vége lenne. Azt hittük viccel, aztán megint mondta, hogy haza lehet menni, mert ez az ő háza és pihenni akar.

A csajok meg inkább elmentek, nem akarták hogy összekapjunk a párommal.

2012. ápr. 17. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!