Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ez hogy sok férfi a...

Miért van ez hogy sok férfi a rövid hajú nőket nem is veszi nőszámba? Akkor a hosszú hajú férfiak nem is férfiak?

Figyelt kérdés
Fel nem tudom fogni ezt az ostoba falusi demagóg viselkedést egyes emberek részéről. Az egy dolog hogy nem tetszik, de hogy nem is nő egy nő, amikor rövid haja van? Az mi? Egy rakás nő rövid hajjal sokkal szebb mint hosszúval, meg sokaknak nagyon jól áll, miért kell így kezelni egy embert? Mikor vetkőzik már le egyes férfiak ezeket a hülyeségeiket?
2012. aug. 8. 18:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
36%
azért, mert téged csalódás ért akkor nem kell általánosítani, mert olyan érzésem van mintha egy klimaxos, idegbeteg nőnek válaszolnék.
2012. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Mókusgyilkos ***** válasza:

kérdező: ez nem kérdés hanem fortyogás..


egyébként speciel én szeretem a rövid hajú csajokat szexi az :P főleg ha ad 1 kis punk feelinget a lánykának.

habár nekem a vörös / piros / türkiz /lila /fekete hajúak is bejönnek és ezek keverékei a legkülönbözőbb permutációkban szóval meg lehet h picit dilis vagyok :D

2012. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
42%
És hagyd nyugton szegény falusiakat, hidd el okosabbak mint sok nagyvárosi.
2012. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
Hát én már szerettem rövid hajú nőt. Nőként is tekintettem rá. De amúgy a tüsihajúak valóban gusztustalanok.
2012. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
A férfiasan rövid haj valóban csúnya, és akinek ilyen van, az általában v leszbikus, v liberális, tehát nem érdemes vele kezdeni.
2012. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

De én nem tüsihajúra gondoltam. Inkább ilyenekre:


[link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 8. 19:05
 17/22 anonim ***** válasza:
Az első még rövid, de a többi jó.
2012. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én eddig végig falun laktam, de egyáltalán nem gondolom azt, hogy egy rövid hajú nő nem is nő. Ha egy hosszú hajú nő rövidre vágatja a haját, attól még ugyanaz a nő marad. Ezért a rövid hajú nőket se tartom kevésbé vonzóbbnak.


30/f

2012. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdezőt,egyszerűen sok fiúnak nem jön be a rövid haj,én nekem sem tetszik sok rövid hajú nő.De ettől függetlenül a rövid hajú nők is nők.De ilyen hülyeségre rákérdezni hoigy miért nem tetszik...fogadd el,hogy sokaknak nem tetszik,ezzel nincs mit kezdeni,az élet nem habostorta.
2012. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Miért válaszoltok, ha el sem olvassátok rendesen a kérdést? " Az egy dolog hogy nem tetszik, de hogy nem is nő egy nő, amikor rövid haja van? " Ezt írtam. Utána meg az egyik hozzászólásban azt hogy ezt a hülyeséget férfiak írták más ilyen témákkal kapcsolatban! És az a kérdés lényege hogy aki úgy gondolja hogy az ilyen nem nő (mert konkrétan ezt írták egy páran) az MIÉRT GONDOLJA ÍGY?!
2012. aug. 8. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!