Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándulhat egy férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulhat egy férfi egy nőből csak azért, mert a nő levágatta az addig hosszú haját rövidre?

Figyelt kérdés
Talán hülye kérdés, de elmúlhat a vonzalom, a vágy? Egyébként egy szép arcú nőről van szó, tehát jól áll neki a rövid haj, talán még különlegesebb is vele, mint az egyszerű hosszúval. Azt nem tudom, hogy a férfinak mi a véleménye a hajhossz és a nőiesség összefüggéséről!
2012. febr. 27. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Én a hosszú hajra szavazok.De ha szereti a lányt akkor szerintem mindegy ,és ha a rövid hajjal is szexi akkor semmi gond.
2012. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, a szerelem valószínűleg nem a haj hosszán múlik. Régen rossz lenne, ha attól függne. De ez nem is szerelem, csupán fizikai vonzalom, ami inkább a külsőségeken alapul. Ezért kérdeztem. Mert pl. ha egy nő levágatná a haját, biztosan arra gondolna először, hogy xy-nak fog-e tetszeni vele. Nem?
2012. febr. 27. 09:52
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Igen ki bizony.A vágy másodpercek alatt meg tud szűnni,egy hölgynek igenis hosszú haj kell,ez hozzájuk tartozik,ápolni kell és ennyi.

Nálam párválasztásnál első mindig a hosszú ápolt haj,ha az nincs akkor nem is ismerkedek a hölggyel.

Nem szabad levágatni lányok,a rövid hajat hagyjátok meg nekünk pasiknak,legyetek nőiesek.

Ne legyetek lusták ápolni,ez az ékességetek.

2012. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
én a rövid hajra szavazok
2012. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha az a rövidebb frizura is nőies, akkor nincs gond.
2012. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanúgy nőies a rövid frizura is (nem a tüsi persze). Sajnos sok hosszúhajú nőnek gusztustalan a haja. Befújják, meg mindenfélét kennek rá és tiszta ázott, ápolatlan hatást kelt (holott lehet közben meg tiszta).
2012. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
szerintem nem hülye kérdés. én már elgondolkodtam ezen párszor. valósínű, hogy ki tudnék ábrándulni, de mivel nem voltam még ilyen helyzetben ezért nem tudom biztosan. az viszont biztos, hogy sokat esne nálam...
2012. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként én ezt úgy hiszem, hogy az is rengeteget dob egy nőn, függetlenül a hajhosszától, hogy jól érzi-e magát azzal a frizurával. Mert hiába a szép, hosszú haj, ha csak van és lóg, viszont lehet, hogy a rövidet viselni tudja és ez ad neki még erősebb kisugárzást. Amikor látszik rajta, hogy elégedett magával és magabiztos. Ez is vonzó lehet valakiben.
2012. febr. 27. 12:43
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nektek a rövid? Ami vállig ér, vagy ami tüsi?
2012. márc. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem már a vállig érő már rövid.Legyen minimum hátközépig érő a haja.sok vitamint kell enni,ápolni kell,és hullámosítani,gyönyörű.Sok munka de ez kell,hozzátartozik a nőiességhez.
2012. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!