Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem ez a férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a férfi? 22/L 30/F Bocsi, hogy hosszú :s

Figyelt kérdés
Segítsetek légy szíves, én már nem értem az egészet. Pár hónapja feltűnt, hogy egy férfi (egy városban lakunk) ha találkozunk, mindig néz, illetve mosolyog. Úgy kezdődött ez az egész, hogy megálltam egy boltnál kocsival ismerősöm bement cigit venni. Míg én ültem a kocsiban arra jött ez a férfi autóval. Elment mellettem megnézett, mosolygott majd visszatolatott. :O Állt a kocsim mellett pár másodpercig majd elhajtott. Ezek után kiderítettem, hogy ki is ő, bejelöltem facen, elfogatta, innentől kezdve köszöngetett is nekem. Tegnap este barátaimmal bementünk egy szórakozóhelyre ahol ő is ott volt, leültünk a szomszédos asztalhoz és ő többször is felém tekintgetett, majd egy idő után elment erről a helyről. Mi is átmentünk máshova, majd később visszamentünk és mikor beléptem az ajtón ő is bent volt ismét, elindult felém ilyen nagy vigyorral az arcán, köszönt majd elment. Volt olyan is, hogy egyik barátomnál voltam, aki pár házzal lakik messzebb tőlük, ő meg pont akkor jött ki otthonról és mikor meglátta a kocsim a haver háza előtt megállt az út szélén és várt, éppen kutyát sétáltatni indult és ott állt az utcán több percig a kutyával és nézett. Egyszer csak átment az út túl oldalára és eltűnt nem jött a kutyával felénk én is elindultam haza, de nem láttam sehol. Egyszer csak előjött a kutyával egy mellékutcáról. Vigyorgott meg köszönt stb. Olyan volt, mint aki kivárta, hogy mikor megyek már arra. Miért csinálja ezt egy elvileg felnőtt ember elvégre nem 17 éves…? Miért kerülget engem? Vagy ez most mi?
2011. okt. 2. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
szexet, mégis mi mást
2011. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vámpír és próbál minél kevesebbet a napon tartózkodni!
2011. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kicker ***** válasza:
100%
Vigyorog és folyamatosan ez olyan Gyűrűk Urás feeling hogy folyton mozgásban vagytok egymással összefuttok majd elhaladtok egymás elől és ennyi.Ő vigyorog mint a vadalma Te gondolom meg pislogsz nagyokat mert nem érted.Váltottatok egyáltalán pár szót akár face-n keresztül vagy ott is a mosolygós smilet nyomja,mert ennyi eset után ha tudom hogy a másiknak nem közömbös a jelenlétem akkor azért csak nem csinálok magamból bolondot.
2011. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valamit kellene kezdeni vele csak nem tudom hogyan nem akarok magamból hülyét csinálni, de ez a szitu már felettébb idegesítő....
2011. okt. 2. 21:46
 5/9 kicker ***** válasza:
Nem tudsz hülyét csinálni magadból ezt már bezsebelte Ő a saját részére,a szituációt kell megragadni amiben a közlési forma kialakul és ebből annyi van,de lehet hogy arra vár hogy mondjuk ráköszönj nem lehet tudni mert e téren nem mondtál semmit.De tudod mit mond el neki hogy idegesít és kérdezz rá hogy - szar a sminkem hogy ennyire boldoggá tesz? hátha megtöri a jeget.
2011. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszöngetünk mi egymásnak azzal nincs baj....csak azt hittem, hogy majd tovább megy és nem állunk meg ennyinél nem értem őt, de mindegy is azt hiszem, összeszedem magam és megbeszélem vele ezt. :)
2011. okt. 2. 22:24
 7/9 kicker ***** válasza:
Tudod mint két fél egyformán kezdeményezhet,tudom jól azt is hogy a lányok drámásabbak és nincs is ezzel gond,de valóban az lesz a legjobb ha megbeszélitek ezt,egy kellemes helyen,egy jó kávé mellet jó hangulatban.
2011. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nosztalgiáztam a feltett kérdéseim között amikor erre a gyöngyszemre leltem. Jelentem a fent említett úriemberrel több mint egy éve boldog kapcsolatban élünk! Bejött a mosolygás! :)
2013. febr. 18. 15:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! De hogy mennyi problémázás előzte ezt meg! :)
2014. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!