Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy ismerősöm, szeretek...

Van egy ismerősöm, szeretek hozzá járni, de már sokszor cikinek érzem, hogy sokat vagyok nála, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő is bírja a társaságomat,6-7 órát is el tudunk dumálgatni,annak ellenére,hogy ő idősebb jóval tőlem.Ha megyek hozzá,mindig viszek neki valamit,de nem akarja elfogadni,üres kézzel meg ciki menni valakihez,kórházból ismerem,nagyon jófej
2012. aug. 8. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hívd te is őt hozzátok, ne csak te látogasd mindig! Tudod, nekem is van pár ilyen barátom, aki szeret nálunk lenni, órákat töltenek itt, és engem kezd kimondottan zavarni ez az egyoldalúság.
2012. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
sajnos ez a néni beteg,nem tud olyan könnyen járni,autója nincs,sokat betegeskedik,ezért nem mer olyan sokat menni sehova
2012. aug. 8. 19:00
 3/16 anonim válasza:

De miért érzed ezt te cikinek?

Ki hány éves egyébként? És hogyan ismerkedtetek meg (részletesebben)?

2012. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen más helyzet. Akkor biztosan örül neki, hogy látogatod, ne aggódj emiatt!
2012. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én 21,néni 65,kórházban voltunk elég sokat,ott rengeteget beszéltünk,nagyon fiatalos,mindig ad jó tanácsokat,nekem valahogy ciki az,ha másnak a lakásába kell mennem,már kiskorom óta így érzek,ő örül,ha felmegyek hozzá,mivel egyedül lakik egy háromszobás lakásban,szokott hívni,hogy menjek hozzája
2012. aug. 8. 19:03
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Arra vigyázz, hogy túl sokat azért ne maradj, inkább csak rövid látogatásokat tegyél! Félóra, háromnegyedóra egy előre nem megbeszélt látogatásnál bőven elég, csak akkor maradj, ha tényleg nagyon erősködik, hogy ne menj még! Annál rosszabb nincs, mint amikor valaki magától az istennek nem megy el, megbántani meg nem akarod, így órákig a nyakadon van.
2012. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ne érezd cikinek! Te még fiatal vagy, ő pedig 65.. Gondolom nem is jár sehova, és mivel egyedül él, jó hogy valakivel tud beszélgetni! Ha nem vinnél neki semmit, szerintem akkor is örülne neked! Ha pedig viszel neki valamit, pl. egy bon-bont, akkor rakd le az asztalra, vagy vigyél neki virágot, azt szeretik általában!
2012. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ő örül neki,ha hosszabb időre ott maradok,pl 11-től négyig,nincs kivel sajnos beszélgetnie
2012. aug. 8. 19:09
 9/16 A kérdező kommentje:
általában zöldséget,gyümölcsöt viszek neki,kávét,kekszet
2012. aug. 8. 19:10
 10/16 A kérdező kommentje:
nem használ ki,mert ő is ad kaját,kávét,meg édességet mindig,ezért ln is viszek neki valamit
2012. aug. 8. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!