Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hallgassak pasi ügyekben rájuk?

Hallgassak pasi ügyekben rájuk?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akinek tetszem. Ő elég fura egy teremtés, de amúgy meg haverom. Most az elején leszögezem, hogy nem a világszépe. Farsangon, most szombaton kihívott udvarra, hogy ő még mindig nagyon szeretne velem lenni. Én igent mondtam neki. De abban egyeztünk meg, hogy csak a legfontosabbak tudják meg (neki 2 barátja, nekem 2 barátnőm). Barátnőm nem tudja konkrétan azt, hogy járunk, és azt mondja, hogy "Nehogy már ővele járj"

Szerintetek tényleg gáz?

14/L


2011. febr. 14. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt te tudod.

TE SZERETED?? :D

2011. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy még annyira nem. De néha fellobban iránta valami, de akkor nagyon, 1-2 órára. És mindig a sulit várom - persze csak azért, hogy találkozzunk. Ma is direkt kimentem a suli elé, neki zeneórája volt, hogy találkozzunk. De csók meg ilyesmi még nem volt...(2.nap ez.)
2011. febr. 14. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne hallgass a barátnőidre, én már több mint két éve vagyok együtt egy olyan fiúval akit a legjobb barátnőm már az elejétől kezdve utál, mégis nagyon boldogok vagyunk.

Azért nem kell összeveszni a barátnőddel, biztos megérti, ha te szeretnél adni egy esélyt ennek a fiúnak. Egyáltalán nem gáz ez a helyzet, életkori sajátosság, hogy ő így gondolkodik. Nem vagyunk egyformák, lehet neki meg olyan fiú tetszik, aki szerinted nem lenne jó.

2011. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem se szép a barátom, de nála érdekesebb, aranyosabb fiút még nem láttam:) Hallgass a szívedre!
2011. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bnőm barátja se szép annyira, de ha a bnőmnek tetszik, akkor nem szólok bele :D Az én barátom meg tök szép, de csonthülye xD(pont ezt szeretem benne) Aztán a volt pasim se volt eléggé szép xD De a szerelemben a LELKI SZÉPSÉG számít ^_-
2011. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a barátnődnek ehhez semmi köze, csak a saját érzéseidre hallgass! ;)
2011. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ixdecske ***** válasza:
Ne hallgass a barátnődre csak a szívedre. Nekem is a suli 70%a azt mondta h fujj hogy járhatsz egy ilyennel. Én meg megmondtam h nekem ő a tökéletes. Nem a legszebb nem a legokosabb de én Imádom.
2011. febr. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!