Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz hamarosan...

Szerintetek lesz hamarosan egy nagy háború?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert a Szent Koronán rajta van a 2012- es év.Amúgy rajta van 1038, 1848, 1956 és még egy csomó évszám, amikor háború vagy valami negy esemény történt.

2012. aug. 11. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mutasd, hol van rajta ez a sok évszám. Érdekes lehet.
2012. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 rémuralom ***** válasza:

Az biztos, hogy nemsokára lesz. De, hogy már az idén kirobbanna, azt nem tartom túl valószínűnek. Szíria most egy elég forró gócpont, ahol egymásnak feszül Kelet és Nyugat, de nem lehet tudni, meddig marad meg a nagyhatalmak által csak sunyiban támogatott polgárháborúnak.

Egyébként az a szentkoronás évszámos dolog engem is nagyon érdekelne.

2012. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz de nem Magyarorszagon...Az arab orszagoknal lesz.Nagyon remelem,hogy itt nem lesz haboru,de ha lesz akkor lesz nem tudunk mit csinalni...
2012. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem látok egy évszámot sem


[link]


[link]

2012. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Mutasd már meg nekem azokat az évszámokat. Hol látod te a koronán??
2012. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azok az évszámok elvannak rejtve, írjátok be a youtube-ba és ott meglátjátok!!
2012. aug. 11. 19:49
 7/9 anonim ***** válasza:
már hiányoltam egy kis összeesküvést
2012. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem,nem lesz semmilyen háború.Nem hiányozna.Életkedvelszívónak nézzetek meg egy pár háborús filmet,vagy olvassatok pár könyvet.
2012. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rémuralom ***** válasza:

8. válaszoló: nem tudom, melyik kommentből (vagy a kérdésből?) olvastál ki olyat, hogy valaki reménykedne, hogy háború legyen, de a hollywoodi háborús filmeket pont nem arra találták ki, hogy elrettentsék az embereket a háború gondolatától (más háborús filmeket meg csak az ismer, aki konkrétan utánajár, mert a tévében bizony nem adnak mást).

És persze attól még, hogy leírjuk, hogy "lesz" háború, nem biztos, hogy mi akarjuk is azt a háborút. Ahogy a meteorológus sem azért mondja a híradó után, hogy három teljes napig esni fog az eső, mert ő annyira azt szeretné, hogy essen. Hanem mert a jelek azt mutatják, hogy ha tetszik, ha nem, úgy lesz.

2012. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!