Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért csinálta ezt? Mért lett...

Mért csinálta ezt? Mért lett bilyen bunkó? És vajon ő i szokott még gondolni rám?

Figyelt kérdés
Egyik nap ültünk barátnőmmel a parkba és a melletünk lévő padra leült két srác. az egyiket ismertük. És az egyik fiú feltünően nézett engem és én is őt. Egyszer csak odajöttek, és bemutatkoízta. Kiderült h a havaerunk havaerj :"D és megbeszéltük h holnap talizunk: én, a barinőm és ő. És talztunk is..aztán másnap is..harmadnap pedig csak velem talizott, negyed nap is, öttödnap is..aztán én elutaztam a balatonra..mire hazajöttem ő már haza ment, mert ahol én lakom ott csak nyaralt..és nagyon jól éreztük egymást azon a párnapon ésnnekem nagoyn hiányzot meg minden..belészerettem,..látszólag ő is így érzett, mert észrevettem rajta..aztán kb. 2-3 hét mulva hazajött megint nyaralni és taliztunk: én,barinőm,ő és egy haverom..és nagyon köcsög lett és rámászott barátnőmre, látszott h az elején direkt csináélta, aztán már nem..a lényeg h nagyon köcsög,bunkó volt és ez rosszul esett, másnap mikor rámirt bunkó voltam vele..stb..aztán nagyon megromlott a kapcsolatunk azóta nemis találkoztunk...néha még gondolok rá mikor meghallok egy zenét amit vele hallgattam, vagy ha cola-t iszok, mivel azzal is vannak emlékeink...vagy ha átmegyek egy utcán..stb..Mért let mégis ilyen bunkó? És vajon ő is szokott még gondolni rám?
2012. aug. 13. 22:44
 1/4 anonim válasza:
sok kínlódástól és csalódástól kímélnéd meg saját magad, ha elfelejtenéd ezt a srácot. nem hiszem, hogy jógyerek és megérdemelne téged, szóval fel a fejjel és hanyagold a k.cs.göket!
2012. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát naggyából elfelejtettem mert már nem hiányzik stb..de az agáz h holnap lehet h megint jön ide nyaralni. :$
2012. aug. 13. 22:50
 3/4 anonim válasza:
na, ha már túl vagy a nehezén, akkor nehogy visszaess! ha oda megy nyaralni akkor kerüld el. gondolom nem nálatok fog lakni, szóval nem lesz muszáj találkoznotok. ha pedig ő keresne téged, akkor építsd le azzal, hogy dolgod van, az öcsédre vigyázol.....stb.
2012. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem :D köszii ^^.
2012. aug. 13. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!