Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (24/L), megkért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (24/L), megkért, hogy Három hétig legyünk külön, előtte Velem élt. Nektek van pozitív tapasztalatotok azzal, hogy ilyenkor átlehet normálisan gondolni a dolgot és újult erővel mehet tovább minden?

Figyelt kérdés

Számomra sosem megoldás egy olyan dolgot külön megoldani, amit szerintem együtt kellene.

Egyszerűen úgy veszem észre, hogy dacoskodik Velem és versengeni is akar, hiába mondtam már el Neki, hogy ezt nagyon nem kellene, mert tönkre teszi a kapcsolatunkat.

Ő úgy gondolja, hogy attól indult el ez az egész, hogy Én fotós vagyok és féltékeny volt a modelljeimre, jelzem minden ok nélkül és ezt többször is mondtam Neki(ráadásul facen mindig megmutattam Neki épp kit fogok fotózni).

Manapság elkezdte fontossá tenni magát, csak nem otthon, olyan lett, aki párnak egy pasi sem kívánna Magának és szerintem egy valamirevaló Nő sem szeretne ilyen lenni...nem veszi ki a feladatokat otthon, nincs közös dolgunk.


32/F


2012. aug. 4. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
ne számíts sok jóra.. ha már idő kell egy kapcsolatnak nem túl jó..
2012. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem sem jó jel. én hagynám. én is voltam már ebben a cipöben, csak nekem kellett idö, és tudom milyen érzések vannak mögötte. gondolom már egy ideje együtt vagytok, bizonytalan, valami baja van már egy ideje, nem tud elengedni, de szenved. az ilyen se veled se nélküled érzésböl adodó ideiglenes kényszermegoldások, vagy kapálódzásoknak nálam sosem lett jó vége. az eseteimre visszatekintve, az lett volna mind2önknek a legjobb, ha már az elsö ilyen esetnél befejezzük, és nem kínozzuk tovább egymást. sajnálom, h ezt kell írnom, tudom milyen szar szitu...

30f

2012. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!