Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha annyira nagy a szegénység...

Ha annyira nagy a szegénység az országban, akkor miért látok rengeteg új autòt az utakon,5 milliò felettit és egy részét gyönyörű fiatal lányok vezetik?

Figyelt kérdés
Pl Nyiregyhazan rengeteg huszoneves csinos lanyt latok 8-10 millios frankò autòkkal furikàzni délelőtt mikor más robotol. Nem egyet nem kettot, hanem van, hogy egy delelott 30-40 ilyen lanyt latok, akik csak 20-25 kozottiek. Hogyan csinaljak?
2012. aug. 14. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Pl elkérik apu kocsiját. És Mo-n is az a helyzet, h valaki éppen megél, valaki meg dőzsöl. Nem nagyon van középosztály már lassan.
2012. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pl.Nyiregyen is a fosulitol es a stadiontol nem messze rengeteg napelemes gyonyoru ikerhazat latok, ahol nem tudom mikor dolgoznak az embereke. Ezeknek a házaknak az udavaraban mindnek 4-5 millios autokat latok, da barmikor elmegyek ott delelott,akkor senki sem dolgozik, hanem kint ul es farigcsal, dumalgat, mosogatja az uj autojat es nem melozik, megis tele vannak penzzel. En meg robotolok egesz nap hiaba vegeztem egyetemet, nincs egy perc szabad idom se, de nincs penzem szep napelemes hazikora meg 4 millios jarganyra.
2012. aug. 14. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert hiányzik a középréteg. Csak baromi gazdagok és nagyon csórók vannak.
2012. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
"szabadidopartner"-eskednek... kitartottak, eltartottak, szexert cserebe penz.
2012. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ezen én is gondolkodok minden nap amíg megyek a melóba :)
2012. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
örökölt vagyon? Nem mindenki csóró, csak aki munkából próbál megélni...
2012. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez van Romániában is. Vannak nagyon szegények, mint Magyarországon is, és vannak a nagyon gazdagok.

Mondjuk Romániában még megvan a középréteg, akinek van egy kocsija, egy új háza, két gyerek, és egy évben egyszer elmehet nyaralni. Amikor jöttem Magyarországra itt inkább csak a szegénységgel találkoztam. Lássuk be, hogy Magyarországon a népesség max 5%-a ilyen gazda, legyen 20% a középréteg, a többi 75% meg szegény, nyomorban, cigánytelepeken, kisfalukban él.

2012. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért Nyíregy pont nem arról híres, hogy jól élnek az emberek (Amszterdamban sok prosti nyíregyi). Ezek a kislányok valószínűleg "szabadidőpartnerek" korosodó "üzletemberek" mellett.
2012. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt Szegeden van egy csaj, ismerem is ilyen tipic elkényeztetett gazdag liba... Az anyjának magánsulija van, több városban is, ok h jól keres de a lánya most érettségizik, és multkor láttam szalon uj fehér AUDI-val, és a csaj ruhatára kb 1 milla ft, meg csokiszökőkutat vettek neki
2013. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!