Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hozzám hasonlóan csúnya fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám hasonlóan csúnya fiúk, titeket nem hangol le, amikor gyönyörű lányokat láttok az utcán?

Figyelt kérdés

Akárhova megyek, minden tele van gyönyörű csajokkal, olyanokkal, amilyeneknél tudom, hogy az életben nem lenne esélyem.. Még rosszabb, ha velük van a jóképű pasijuk, és látom hogy ha én is ilyen lennék, nekem is lehetne ilyen barátnőm, de így sosem lesz..

Ti nem éreztek ilyet? Mit kezdtek vele?


2012. júl. 4. 23:10
1 2
 1/17 anonim válasza:
Már volt, és olyankor csak veszek 1 mély levegőt és tovább megyek.
2012. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
A gyönyörű lányokat általában olyan mukikkal látom, akik a legnagyobb hasonlatosságot a seggemmel mutatják, szóval nem igazán.
2012. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Scotty97 ***** válasza:
51%

Gondolj arra, miközben nézed őket, hogy a kapcsolatuk 1 hétnél nem lesz hosszabb.

Viszont ha te megtalálod az igazit...

2012. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az igazit? Csak csúnya, számomra egyáltalán nem vonzó lányoknál van esélyem, és nem nagyon tudom elképzelni, hogy olyasvalaki legyen az igazi, aki nem tetszik.
2012. júl. 4. 23:24
 5/17 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne a nem olyan gyönyörű lányokat lecsúnyázni .. egy átlagos lányt is lehet találni .. Kicsit kinyitod a szemed és kész..:)
2012. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
gyúrd ki magad, az is már valami
2012. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, én nőnemű vagyok, mégis lehangol, amikor látom a bombanőket. Hogy én miért nem vagyok olyan jó csaj. És nem a pasijukat irigylem, mert az én párom is izmos és jóképű, nem is kívánhatnék jobbat nála, csak olyan jó lenne minél jobban tetszeni neki.

Megjegyzem, láttam én már tök jó nőket elképesztő ronda pasik mellett... Gondolj csak bele, hány rusnya celebnek van jó csaja, pedig nem mindegyik multimilliomos ám.

2012. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es, engem igazán nem érdekelne, hogy ronda vagyok, ha úgy érezném, hogy emiatt nem kell lemondanom azokról a lányokról, akik tetszenek..
2012. júl. 4. 23:36
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
ha úgy állsz hozzá hogy ronda vagyok, akkor az is vagy fiacskám és szüzen halsz meg, vagy legyél homár
2012. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Épp ma láttam rengeteg párt együtt és nagyon rossz, hogy én nem kellettem eddig a nekem tetsző lányoknak, igaz nagyon ritkán mertem kezdeményezni, mert én világéletemben meggyőzödéssel vallottam, hogy ronda fiú vagyok, hiába tetszettem mrá lányoknak, tudok róla, én mégis reménytelen rondának könyveltem el magam és az az igazság, hogy azért sem segít, hogy tetszettem már lányoknak, mert olyan lányoknak tetszettem többnyire, akik a legtöbb fiúnak nem jönnek be külsőre, nincs bennük semmi vonzó, sajnos.


Ja, de amúgy nagyon kiakaszt ez is, hogy a lányok egy részének én vagyok a jó pasi, a másiknak meg a ronda, akitől undorodnak. Eléggé fura ez akettősség, vannak napjaim, amikor elszállok és szépnek látom magam már a tükörnben is, de többnyire rondának látom magam.

2012. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!